lekarz Bartłomiej Wolski

Zachęcona opiniami udałam się na wizytę do doktora Wolskiego i nie żałuję! Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Uprzejmy, kompetentny, miły, z poczuciem humoru. Jeśli coś nie daje mu spokoju, sprawdza do skutku. Prowadził moja pierwsza(jedyną) ciążę i chyba nie zdecydowalabym się na zmianę lekarza przy kolejnej ciąży. SERDECZNIE POLECAM !!!

Zachęcona opiniami udałam się na wizytę do doktora Wolskiego i nie żałuję!
Lekarz z prawdziwego zdarzenia!
Uprzejmy, kompetentny, miły, z poczuciem humoru.
Jeśli coś nie daje mu spokoju, sprawdza do skutku.
SERDECZNIE POLECAM !!!

zdecydowanie polecam, super podejście do pacjenta!! wszystko wyjaśni, wytłumaczy, bez pospiechu! cierpliwy

Z czystym sumieniem polecam dr Wolskiego, długo szukałam pomocy u innych lekarzy, którzy tylko zwlekali z decyzją co dalej, amoże się uda...... Pan Bartek konkretnie i rzeczowo podszedł do sprawy i miejmy nadzieję, że już niedługo doczekamy się z mężem fasolki:). Widać, że kocha swoją pracę, ma super podejście do pacjentki, co bardzo sobię cenię.

Polecam z czystym sumieniem. Leczyłam się u dr Skopa 5 lat a do dr Wolskiego poszłam na wizyte dostałam odpowiednie leki i po 3 miesiącach byłam już w ciązy :)) Dla mnie to fachowiec i odrobina cudu. Poza tym miły, normalny i kontaktowy czlowiek. Szczerze polecam Agnieszka

Myślę, że najlepszym dowodem na to, ze jest to dobry lekarz jest to, ze sama trafiłam do p. Bartka słysząc dobra opinie. Osobiscie jestem również bardzo zadowolona, polecam p. Bartka koleżankom a one zadowolone polecają go dalej. Sympatyczny, wyluzowany, odpowiada dokładnie na wszystkie pytania, tłumaczy jak coś jest niejasne, odbiera telefon w weekend ;), jeżeli jest taka możliwość to radzi cos właśnie przez telefon a wiadomo, że taka rada czy opinia (szczególnie ciężarne) potrafi uspokoić.

Anioł, nie człowiek!!! Lekarz z powołania! Gdyby tak wszyscy lekarze mieli takie podejście i wiedzę... Prowadził moją drugą ciążę i ubolewam, że pierwszej niestety nie ;) Szczerze polecam!

Polecam w 100 % to wspaniały lekarz i człowiek

Polecam w 100 % to wspaniały lekarz i człowiek

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz