dr n. med. Bartosz Bryszewskidr n. med. Bartosz Bryszewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartosz Bryszewski

Neurochirurg

Starszy asystent w Klinice Neurochirurgii i Onkologii Centralnego Układu Nerwowego UM w Łodzi, specjalista neurochirurg. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego.

W listopadzie 2016 miałem przeprowadzoną operację przepukliny kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Operacja zakończyła się sukcesem i do tej pory nie odczuwam dolegliwości z tym związanych. Pan Doktor jest godny polecenia ze względu na podejście do pacjenta, któremu tłumaczy na czym polega schorzenie i jakie są metody leczenia, ponadto stara się pomóc bardzo szybko pacjentowi nie traktując go jednocześnie jako kolejnego numerka z listy (to w dzisiejszych czasach rzadkość). Polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Łask"?

Columna Medica
Wakacyjna 8