lek. stom. Bartosz Cichońlek. stom. Bartosz Cichoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Droga dr Cichonia do zdobycia mistrzostwa w dziedzinie stomatologii estetycznej była długa i tak naprawdę rozpoczęła się dopiero po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pobierał nauki w najlepszych placówkach na całym świecie, od geniuszów swojego fachu po to, aby dzisiaj z całą odpowiedzialnością kreować i poprawiać to czego natura nam nie dała lub po prostu zabrała. Jest mistrzem kreowania uśmiechu.

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)

Ja mam most , a natomiast moja mama robiła u tego pana dr protezę . Wszytsko zostało dopasowane profesjonalnie . Poza tym pan dr ma świetne do pacjenta );)

Kiedy przyszłam po raz pierwszy do kliniki bardzo się bałam, ale jak się okazało niepotrzebnie. Wszystko można tu załatwić w jednym miejscu, więc kiedy przeszłam leczenia kanałowe i plomby Pan doktor zajął się poprawianiem mojego uśmiechu. Zaproponował mi licówki, a w miejsce po zębach, które trzeba było wyrwać implanty. Efekt jest fenomenalny! Dzisiaj uśmiecham się i jestem bardzo szczęśliwa. Zęby są naturalne i świetnie się z nimi czuję. Pan doktor odmienił moje życie. Dziękuję!

świetny protetyk , lekarz stomatolog ;) Idealnie dopasował mostek w brakujące miejsca . Nic nie obciera mi dziąseł . Ogólnie , lekarz stwarza bardzo miłą atmosfere ;)

Wspaniały protetyk ;) Mam idealnie dobrany most , nic mnie nie uwiera ;) Bardzo miły i profesjonalny lekarz .

Mam odwieczne problemy z dziąsłami i ostatnio już nie wiedziałam jak sobie poradzic bo lecznie było nieskuteczne. Doktor Cichoń uzyskał efekty bardzo szybko! Przy okazji zlokalizował malutkądziurkę w czwórce i ślicznie zaplombował. Polecam !

Same superlatywy ! :) Świetny dentysta dbający o kazdy detal leczenia. Przy tym ma fajny kontakt z pacjentem. Duza wrazliwosc i skupienie na problemie. Ząb wyleczony jak ta lala:)

Nie mam słów uznania. Doktor Cichoń zachwycił mnie zarówno doświadczeniam , widzą ale też ciepłym stosunkiem do klienta. leczenie było wręcz przyjemne co bardzo mnie zaskoczyło pozytywnie. Miałam dwa zęby do resekcji ale doktor je uratował. Fakt, trochę trwało to leczenie ale zęby mam ! Bardzo polecam.

Bardzo dobry protetyk . Mam odpowiednio dobrany most , który mnie ani nie uciska ani nie uwiera ;)Ma na prawdę bogate doświadczenie;) Poza tym zawsze u niego w gabinecie jest miła i swobodna atmosfera ;)

W mojej opinii zarówno pan doktor, jak i reszta lekarzy w tej placówce jest genialny. Ja leczę się u jednej z dentystek, natomiast moja ciocia uczęszcza do pana doktora w sprawach protezy. Jest to człowiek miły, sympatyczny i indywidualnie podchodzi do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Paweł Drozd

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT