dr hab. n. med. Bartosz Czuba

Ginekolog położnik, Specjalista USG

Faktycznie nie jest to typ człowieka wylewnego, ale mi to odpowiada, bo nie należę do osób, które mają potrzebę uzewnetrzniania się ludziom wokół. Jest fachowcem, a to jest dla mnie bezcenne.

Dla mnie to bardzo dobry lekarz. Przez lata leczyłam się na niepłodność u wielu lekarzy. Dopiero sposób leczenia doktora Czuby spowodował, że doczekałam się dziecka. Były wizyty dłuższe i krótsze, ale był też tego efekt. Wg mnie to on i tak za mało za leczenie sobie liczy.

Jestem pacjetką tego lekarza już od dawna. Mnie pomógł, kiedy inni rozkładali ręce. Był to problem z moim nienarodzonym dzieckiem. Dla mnie zdecydowanie zawsze był i miły i kulturalny. Tam nie jest tanio, ale to wiedziałam z cennika, zresztą w mojej sytuacji koszta nie grały roli. Ja zdecydowanie polecam tego doktora wielu znajomym i rodzinie nigdy nikt nie miał zastrzeżeń, a wszyscy byli zadowoleni

Ja czytam te komentarze i serdecznie się śmieje. Trzeba było pójść do fachowej państwowej przychodni i tam dopasowano by metodę leczenia do poziomu tych , co to piszą. Miałam poważny problem z ciążą i tak się złożyło, że trafiłam do kilku lekarzy w okolicy. Każdy już przekreślił życie mojego dziecka, a ten lekarz nie, Sądzę, że tak się stało, bo on ma wiedzę i kompetencje. I dlatego ja osobiście wystawiam mu najwższą ocenę.

Trudno wypowiadać się na temat kompetencji lekarza komuś, kto się na medycynie nie zna. Na pewno jednak nie był przyjemny, nie odpowiadał na pytania, był zdenerwowany, badanie USG było pospieszne.

ja w 100 % polecam dr Czubę. jako jeden z nielicznych lekarzy potrafi podejść do pacjenta. może faktycznie nie jest zbyt wylewny, chociaż ja tego osobiście nie odczułam, bo ze mną rozmawia a nawet żartuje, ale nie o to przecież chodzi u lekarza.

Z całego serca polecamy wraz z mężem dr. Czubę. Osoba jak najbardziej do tego stworzona, uprzejma w obyciu, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na zadawana pytania w sposób wyczerpujący. Jest kompetentny i na pewno zna się na tym co robi. Z pewnością odwiedzę jeszcze jego gabinet.

Jest kompetentny i na pewno zna się na tym co robi.
Z pewnością odwiedzę jeszcze jego gabinet.

Trafilam do Pana doktora jak dowiedzialam sie ze dzidzus jest bardzo chory wszystko nam dokladnie wyjasnil zrobil dokladne USG i wszyskie wady opisal. Byl na kazdy nasz telefon a gdy nie chcieli mnie przyjac do szpitala w mojej miejscowosci skierowal nas do Rudy Śl. Polecam z calego serca!

oziebły, odpycający, unikający odpowiedzi na pytania,nie poleca, sprawiał wrażenie jak by nie mógł sie doczekać końca wizyty

Polecam z czystym sumieniem. Lekarz jest konkretny,fachowo podchodzi do sprawy.

Polecam z czystym sumieniem. Lekarz jest konkretny,fachowo podchodzi do sprawy.