Pan doktor jest jednym z najlepszych jakich poznałem. Fachowy, kompetentny, potrafi uspokoić pacjenta. Szkoda jedynie, że -przynajmniej mam takie wrażenie już od kilku lat, choć nie bywam często (nie muszę na szczęście 🙂 ) jest problem z tym, by się zapisać. Dostaje sprzeczne informacje i muszę się mocno postarać. Nigdy nie wiem czy to specjalnie tak czy nie.. Mam dużą nadzieję, że Pan dr szanuje każdego pacjenta, co pokazuje w gabinecie. Tam jest bardzo wporządku. Po prostu czuję lekceważenie przy chęci zapisania się. Ale jak się już uda, lekarz jest bardzo pomocny.

Pan doktor usuwał mi dolną zatrzymaną ósemkę. Bez bólu, bez stresu, opuchlizna po zabiegu minimalna, leków przeciwbólowych używałem tylko 1 dzień - później nie były potrzebne. Zdecydowanie polecam.

Jakim cudem jeden lekarz może mieć tyle specjalizacji?

Jakim cudem jeden lekarz może mieć tyle specjalizacji?

Do mamentu pierwszej wizyty u dr Dobruckiego leczenie zębów było dla mnie ogromym strachem bólem, wszystko się zmieniło kiedy trafiłam własnie do tego lekarza od tamtego czasu nie boje się wizyty u stomatologa i jestem pewna ze moję uzębienie jest w dobrych i fachowych rekach:)SERDECZNIE POLECAM

Świetny stomatlog. Ma dużą wiedzę i dobre umiejętności.

Świetny stomatlog. Ma dużą wiedzę i dobre umiejętności.

Bezpboleśnie, fachowo i w przyjemnej atmosferze...czego chcieć wiecej...polecam jak najbardziej :)

Witam i polecam pana doktora. Szybko, fachowo, sprawnie,w miłej atmosferze. To najlepszy fachowiec na jakiego trafiłam.

Zapraszamy serdecznie :) Nowocześnie, sympatycznie, zawsze pomocni, atrakcyjna oferta cenowa - szczegóły na stronie internetowej: www.dobrucki.neostrada.pl

Zapraszamy serdecznie :)