Pan doktor usuwał mi dolną zatrzymaną ósemkę. Bez bólu, bez stresu, opuchlizna po zabiegu minimalna, leków przeciwbólowych używałem tylko 1 dzień - później nie były potrzebne. Zdecydowanie polecam.

Do mamentu pierwszej wizyty u dr Dobruckiego leczenie zębów było dla mnie ogromym strachem bólem, wszystko się zmieniło kiedy trafiłam własnie do tego lekarza od tamtego czasu nie boje się wizyty u stomatologa i jestem pewna ze moję uzębienie jest w dobrych i fachowych rekach:)SERDECZNIE POLECAM

Jakim cudem jeden lekarz może mieć tyle specjalizacji?

Jakim cudem jeden lekarz może mieć tyle specjalizacji?

Witam i polecam pana doktora. Szybko, fachowo, sprawnie,w miłej atmosferze. To najlepszy fachowiec na jakiego trafiłam.

Bezpboleśnie, fachowo i w przyjemnej atmosferze...czego chcieć wiecej...polecam jak najbardziej :)

Świetny stomatlog. Ma dużą wiedzę i dobre umiejętności.

Świetny stomatlog. Ma dużą wiedzę i dobre umiejętności.

Zapraszamy serdecznie :) Nowocześnie, sympatycznie, zawsze pomocni, atrakcyjna oferta cenowa - szczegóły na stronie internetowej: www.dobrucki.neostrada.pl

Zapraszamy serdecznie :)