dr Bartosz Gmińskidr Bartosz Gmiński - zdjęcie profilowe

dr Bartosz Gmiński

Psychiatra

Doktora znam od półtora roku. Mam wysokie wymagania co do lekarzy, ale on spełnia je bez zarzutu. Jest spokojny i opanowany. Posiada wysoką kulturę osobistą i dużą wiedzę fachową. Mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie w prowadzeniu rozmów z pacjentami. Jego spokój udziela mi się i ułatwia logiczne myślenie oraz odpowiadanie na pytania. Zadaje konkretne pytania, ale z dużym taktem. Nie czuję się przed nim skrępowana, co mi się dawniej w czasie wizyt u innych lekarzy zdarzało. Doktor nie dokonuje pochopnych ocen, lecz stara się rzetelnie poznać moje problemy. Zawsze ma dla mnie wystarczająco dużo czasu i życzliwości. Czuję, że stara mi się pomóc przezwyciężyć moją chorobę. Uważam, że jego terapia jest dla mnie skuteczna. W przyszłości także będę korzystała z jego pomocy, mimo, że po mojej przeprowadzce, ze względu na znaczną odległość, będzie to dla mnie uciążliwe. Dawniej korzystałam już z kilku innych psychiatrów, ale chyba nie miałam do nich szczęścia i dlatego pozostaję przy sprawdzonym doktorze Gmińskim.

Bardzo miły Pan doktor. Bardzo spokojny, cierpliwie mnie wysłuchał, zalecił leki. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza. Będę kontynuować leczenie.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Rozmowa rzeczowa w miłej atmosferze. Dr. Gmiński bardzo dobrze wytłumaczył mi moją chorobę. Dziękuję i polecam.