Dr Grabowski był lekarzem prowadzącym moją pierwszą ciążę. Poród zakończony przez cc, które przeprowadził wspólnie z dr Chmyłko. Obaj lekarze profesjonalni, z indywidualnym podejściem do pacjentki. Dr Grabowski bardzo miły, skromny,dokładnie wszystko tłumaczy. W 100% mogę polecić tego lekarza innym pacjentkom. Badania wykonywane przez lekarza bardzo delikatne, dba o dobro pacjentki. Oby wszyscy lekarze tacy byli...

Mlody lekarz, ktorego z pelna odpowiedzialnoscia moge polecic. Przyjmowal mnie do szpitala. Nie podejmowal pochopnych decyzji, byl bardzo uprzejmy w naturalny sposob. Wszystko mi spokojnie wytlumaczyl. Ku mojej radosci pojawil sie przy porodzie kilka dni pozniej. Mimo tego, ze porod (z mojego punktu widzenia ;)) byl bardzo ciezki wprowadzil dobra atmosfere i poczucie bezpieczenstwa. Spokojny, opanowany z poczuciem humoru. Urodzilam synka 15 grudnia o godzinie 18:30 - bardzo dziekuje za opieke i pomoc. Dziekuje tez pani poloznej, ktora sie mna zajmowala. Zaluje, ze nie znam jej imienia i nazwiska. Mialam szczescie, ze trafilam na taka "ekipe" przy porodzie bo mimo strasznego bolu moje wspomnienia z tej chwili sa bardzo pozytywne.

Pan Doktor jest cuuuuuuuudownym lekarzem. Byłma u niego w niedzielę w szpitalu z bólem w podbrzuszu z racji tego, że jestem w ciąży i bałam się czy coś przypadkiem się nie dzieje z dzidziusiem. Pan Doktor przyjął mnie na luzie, bez skrępowania mogłam mu wszystko powiedzieć. Zbadał mnie i dzidziusia profesjonalnie, wyjaśnił wszystko o co pytałam, odpowiedział na każde pytanie, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam a co najważniejsze -mimo, że na korytażu czekała inna pacjętka - pozwolił mojemu mężowi zobaczyć dzidziusia na monitorze. Jest to lekarz, dla którego ważna jest pacjętka, jej samopoczucie i dobro. Mam nadzieję, że jego podejście z biegiem lat się nie zmieni.

Bardzo dobry ginekolog! ;) Polecam wszystkim kobietom które planują zajść w ciąże aby były pod opieką tego lekarza. O wszystkim informuje, wszystko dobrze tłumaczy, sterylnie wykonuje swój zawód! ;)

Zgadzam sie...Poszłam do niego z w sumie sie okazalo drobnostka..ale on wszystko ladnie zrobil..i usg przyjrzal sie dokladnie kazdmeu centymetrowi dzidizusia...i nie spieszyl sie..byl mily nawet pozwalal sobie na zarciki..wiec super..tylko pielegniarka narzekala ze wpaldam w piatek wiezorem i moge siedziec nawet 4 godziny..bylam poltorej..a inni lekarze wiem ze potrawia opieprzyc ze z byle czym sie lazi..a ten suuuper

Lekarz godny polecenia, cierpliwy, w badaniu dokladny i szczegolowy,umiejacy sluchac i wytlumaczyc co dolega pacjentce.

Bardzo fachowo i rzeczowo wyjaśnił niejasności i dokładnie wykonał badania. Naprawdę do takiego lekarza warto się zgłosić, bo pacjent jest w zupełności "wysłuchany" i o wszystkim poinformowany. Polecam ;-D

Pan doktor jest bardzo profesionalny w tym co robi ,jest miły wszystko wytłumaczy jestem bardzo zadowolona pacjentka M.C

Cierpliwy, miły, dokładnie tłumaczy, sprawia, że nie odczuwa się "syndromu białego fartucha" i można poczuć się komfortowo.

profesjonalny i rzeczowy, jednocześnie potrafi wprowadzić swobodną i rozluźniającą atmosferę. Aktywnie uczestniczy w porodzie, wspiera zarówno duchowo jak i fizycznie. Interesuje się pacjentką również na oddziale położniczym.Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wejherowo"?

Zwinisławy 6D
Gdynia
Wejherowo

Ewa Borowska

Gabinet położniczo-ginekologiczny
Wejherowo ul.3 Maja 23E
84-200 Wejherowo
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9
Wejherowo