dr n. med. Bartosz Grabski

Psychiatra

Leczę się u pana Grabskiego od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Lekarz, który ma ogromną wiedzę. Bardzo w porządku człowiek. Zdecydowanie polecam.

Jeden z bardzo nielicznych lekarzy z powolaniem, jakich spotkalam( a lekarzy w ogole spotkalam bardzo wielu). Czlowiek i lekarz z prawdziwego zdarzenia. Poswieca bardzo duzo czasu, energii i uwagi kazdemu pacjentowi. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy, swiat bylby piekny.

Świetny specialista poecam wyciągnął mnie z bardzosilnych stanów lękowych, po ok 6 wizytach.

Lekarz z super podejściem do pacjenta. Polecam

Lekarz z super podejściem do pacjenta. Polecam

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego Pana. Trafiłam do niego z silną nerwicą lękową. W trakcie pierwszej wizyty przez godzinę tłumaczył mi czym jest nerwica na podstawie tabelek i schematów z podręcznika psychiatrii. Podczas drugiej wizyty dowiedziałam się, że wyjeżdża na jakiś czas i ewentualnie może polecić mnie jakiemuś koledze. 200 zł stracone, niesmak i brak jakiejkolwiek pomocy.

Wspaniały specjalista i człowiek. Jest zaprzeczeniem wiedzy ludowej, że powinno się omijać psychiatrów.

Wyciągnął mnie z głębokiej depresji za co mu jestem bardzo wdzięczna!

Wyciągnął mnie z głębokiej depresji za co mu jestem bardzo wdzięczna!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kraków"?

Centrum Dobrej Terapii MINDART
ul. Miłkowskiego 9/U3

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6

Widna 4 lok. 3
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Gabinety Psychiatryczne Logopromed
ul. Cerchów 5
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA