lekarz Bartosz Harasimowicz

Okulista

Pan Doktor uratował moje oko. Przemiły, troskliwy i profesjonalny. Jeżeli ktoś się zastanawia czy wybrać się na wizytę do doktora to polecam i zachęcam serdecznie nawet z bardzo poważnym problemem doktor poradzi sobie bez kłopotu.

Jestem po operacji oka wykonanej przez Pana doktora w Kaliszu, przy ul. Kwiatowej. Po zabiegu - ani śladu. Żadnych komplikacji, żadnej blizny, żadnego bólu - choć spory kawałek powieki wycięty. Sama czasami się zastanawiam...czy ja miałam jakąś operację ?! Jak to miło móc napisać same dobre rzeczy. A to nie często się zdarza. Profesjonalny, sympatyczny, duża kultura osobista.