lekarz Bartosz Itrych

Czy to przypadek??? Przypadkiem w czerwcu 2012 po zwykłym, rutynowym badaniu krwi dowiedziałem się, że choruje na nowotwór złośliwy. Przypadkiem we wrześniu 2012 trafiłem na stół operacyjny wspaniałego lekarza dr. nauk med. Artura Antoniewicza ordynatora Oddziału Urologicznego w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Przypadkiem na tutejszym oddziale odbywałem rekonwalescencję pooperacyjną w warunkach niczym nieodbiegającym standardom dobrych prywatnych klinik. Przypadkiem dalsze moje leczenie przejął dr. nauk med. Tomasz Sarosiek ordynator Oddziału Onkologicznego Magodent w Warszawie. Wspaniały człowiek i specjalista oddany całym swoim wielkim sercem pacjentowi. W obecnej chwili ,też całkiem przypadkiem, ...

Czy to przypadek???
Przypadkiem dalsze moje leczenie przejął dr. nauk med. Tomasz Sarosiek ordynator Oddziału Onkologicznego Magodent w Warszawie. Wspaniały człowiek i specjalista oddany całym swoim wielkim sercem pacjentowi. W obecnej chwili ,też całkiem przypadkiem, na tym samym oddziale walczy z moją chorobą dr Bartosz Itrych. Lekarz oddany pacjentowi bez reszty - podejmujący najtrudniejsze wyzwania, walczący z nowotworem jak niczym nieugięty wspaniale wyszkolony antyterrorysta wykorzystując wszystkie dostępne mu środki. Informujący o przebiegu choroby na bieżąco z pełnym zaangażowaniem, udzielając odpowiedzi na moje pytania w sposób jasny niczym nie wzbudzający wątpliwości. Tak trzymać Panie Doktorze! Jestem zaszczycony, że w tak trudnej sytuacji dla mnie mogłem poznać osobiście w/w Panów Doktorów.
Czy to przypadek? Wydaje mi się, że nie!!! Przypuszczam, że jest wielu lekarzy w Polsce, których na pewno można dopisać do mojej skromnej listy. Tu mój ukłon do parlamentarzystów i NFZ – zróbcie wszystko, aby tacy ludzie mogli normalnie pracować w normalnych warunkach bez dodatkowego zmagania się z ogólnie pojętą biurokracją. Nie ma ludzi wolnych od chorób i każdemu z nas kiedyś będzie potrzebny lekarz. Wystarczy o tym pamiętać.
Pozostając z poważaniem
Krzysztof Łoskot

Wciąż poszukujesz " Warszawa"?

Maciej Krajewski

Emilii Plater 47
Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236