lekarz Bartosz Jurjewicz

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Jestem po przeszczepie wlosow u Pana Doktora! Podczas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny . Bardzo się cieszę, że mogłem na Pana trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Pan Doktor,niezwykle uprzejmy,pomocny,życzliwy,jak najbardziej godny polecenia,zawsze służy poradą,wszystko wytłumaczy,jak najbardziej kompetentny

Lekarz z ogromnym doświadczeniem i niezwykłą empatią. Wielka wiedza i kompetencje ale zarazem skromność powodują niezwykłą relację lekarz-pacjent.

Profesjonalna miła obsługa lekarz Jurjewicz to lekarz z ogromnym sercem w rozmowie Żnin strach przed zabiegiem

Po mojej wizycie w szpitalu byłem bardzo mile zaskoczony. Czułem pełne zaangażowanie od samego początku ze strony Pana Jurjewicza, wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojego przypadku i od samego początku wzbudził moje zaufanie. Przez cały czas nie miałem momentu zwątpienia w jego wiedzę i kompetencje!!

Bardzo jesteśmy wdzięczni panu doktorowi za uratowanie życia,naszemu dziecku - nie tylko operacje wykonał solidnie ale przed i po umiał znaleźć czas by przyjść usiąść i zapytać jak się czuje. Wiemy ze nie byliśmy jedynymi rodzicami pacjenta. Widzieliśmy ze on tak do wszystkich - to lekarz z sercem Wspaniały dziękujemy !

Wspaniały dziękujemy !