lekarz Bartosz Jurjewicz

Bardzo jesteśmy wdzięczni panu doktorowi za uratowanie życia,naszemu dziecku - nie tylko operacje wykonał solidnie ale przed i po umiał znaleźć czas by przyjść usiąść i zapytać jak się czuje. Wiemy ze nie byliśmy jedynymi rodzicami pacjenta. Widzieliśmy ze on tak do wszystkich - to lekarz z sercem Wspaniały dziękujemy !

Wspaniały dziękujemy !

Po mojej wizycie w szpitalu byłem bardzo mile zaskoczony. Czułem pełne zaangażowanie od samego początku ze strony Pana Jurjewicza, wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojego przypadku i od samego początku wzbudził moje zaufanie. Przez cały czas nie miałem momentu zwątpienia w jego wiedzę i kompetencje!!

Pan Doktor,niezwykle uprzejmy,pomocny,życzliwy,jak najbardziej godny polecenia,zawsze służy poradą,wszystko wytłumaczy,jak najbardziej kompetentny

Dzisiaj, dobę po wypisaniu z oddziału chirurgii Szpitala w Kołobrzegu, z zaskoczeniem dowiedziałem się, że moim lekarzem prowadzącym był chirurg Bartosz Jurjewicz. W ogóle nie kojarzę tego pana. Po wypisaniu bezskutecznie oczekiwałem na korytarzu około 4 godz. na otrzymanie dokumentacji i recepty na podobno niezbędne po operacji zastrzyki. Następnego dnia próba kontaktu z "lekarzem prowadzącym" również bezskuteczna. Jest piątek, nie mam recepty, mam nadzieję, że dojdę do zdrowia .... siłą woli. Ogólne warunki w szpitalu i średni personel medyczny oceniam na 5, w skali 1-5, lekarzy, ich kontakt z pacjentem, ...

Ogólne warunki w szpitalu i średni personel medyczny oceniam na 5, w skali 1-5, lekarzy, ich kontakt z pacjentem, niezrozumiała i niczym nie uzasadniona wyniosłość, zmusza mnie do oceny - 3. Prawdopodobnie jestem jednak przesadnie łaskawy.

Lekarz z ogromnym doświadczeniem i niezwykłą empatią. Wielka wiedza i kompetencje ale zarazem skromność powodują niezwykłą relację lekarz-pacjent.

Profesjonalna miła obsługa lekarz Jurjewicz to lekarz z ogromnym sercem w rozmowie Żnin strach przed zabiegiem