Zdecydowanie odradzam!! W ogóle nie interesuje się pacjentem. Moja mama była pacjentką pana doktora. Leżąc ponad trzy tygodnie tygodnie w szpitalu lekarza w ogóle nie obchodziło, że stan mamy się pogarszał. Nie wykonał żadnych badań (mimo że potem od innych lekarzy dowiedzieliśmy się że powinny zostać one wykonane), kontaktu z nim nie było żadnego, wiecznie zaganiany, niemiły. Mimo że z mamą było coraz gorzej, on nagle stwierdził, że wypisuje ją ze szpitala bo jest wszystko dobrze. Po moim nacisku łaskawie raczył zajrzeć na salę do mamy no i gdy tylko na nią spojrzał stwierdził że konieczna jest natychmiast operacja. Gdy ją "otworzył" tak naprawdę stwierdził, że nie ma już czego ratować, bo przeżuty były dosłownie wszędzie. Szkoda tylko, że godzinę wcześniej był już gotowy wypis mamy do domu, a tuż potem dowiadujemy się że jest TRAGICZNIE. Nie powinno w ogóle dojść do takiej sytuacji, ponieważ przez trzy tygodnie nic nie zrobił, a może wystarczyło tą operację wykonać 3 tyg wcześniej i mama mogłaby żyć.. Albo na pewno choć trochę dłużej żyć. To że chciał wypisać ją w takim stanie do domu świadczy tylko o tym jak go nie obchodzi co się dzieje z pacjentem. Szukajcie innego chirurga, w szczególności jeśli walczycie z nowotworem. Tu czas jest ważny i lekarzowi musi choć trochę zależeć na tym by pacjent wyzdrowiał.

Uważam, że dr Kaczmarek jest godnym polecenia specjalistą. Wiele się mówi, w kontekście leczenia onkologicznego, o tym jak ważna jest wola walki u pacjenta, ale co może zrobić pacjent kiedy tej woli nie przejawia lekarz? Dr Kaczmarek podjął się leczenia mojej mamy mimo, że dwóch doswiadczonych chirurgów ze Szczecina odmówiło operacji ( wznowa choroby nowotworowej, przeżuty do wątroby). Dr ma umiejętności nie tylko techniczne, ale i odwagę cywilną niezbędną aby pomagać ludziom. Dziękujemy za to życie, które zechciał nam Pan ofiarować. P. S. Co więcej, Pan doktor jest bezpretensjonalnym i ...

Dziękujemy za to życie, które zechciał nam Pan ofiarować.

P. S. Co więcej, Pan doktor jest bezpretensjonalnym i inteligentnym człowiekiem. POLECAM.

Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ !!! Operacja udana a i wynik histopatologiczny dobry .. Wygrałam walkę z ....Cudowny człowiek. Polecam , podziwiam i szanuję jako człowieka :)

polecam wszystkim,fachowiec,jestem 2 miesiace po operacji i wszystko jest w porzadku.trafilam do niego przypadkiem i interesowal sie przed jak i po operacji.

Pan Doktor był jedynym lekarzem, który zdecydował się przeprowadzić trudną operację. Możliwe, że podarował mi kilka lat życia. Tym bardziej dziękuję.

Pan Doktor pomógł mojemu dziadkowi. W przełyku znajdował się guz a dziadek nie wyraził zgody na operację. Organizm nie przyjmował pokarmów od kilku dni i było zagrożenie śmierci głodowej(organizm i tak już był wyczerpany od małych dawek pokarmu). Nie chciałbym wdawać się w szczegóły, ale Panu Doktorowi udało się pomóc dziadkowi za pomocą zabiegu włożenia specjalnej rurki między guz a przełyk.

Zdecydowanie odradzam. Brak zainteresowania dolegliwościami pacjenta. Lekarz nie chciał wypisać skierowania na podstawowe badania, które mimo wszystko są i tak płatne.

lekarz idalny uratował moje życie i zdrowie zadbał o moje zdrowie nawet po operacji bardzo dobrze zajmuje się nie tylko pacjentem ale i rodziną.lekarz z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem oraz zwykła ludzką życzliwością.pacjentka k.k

PANIE DOKTORZE DZIEKUJE Z CALEGO SERCA.TRUDNA TO BYLA OPERACJA 11.04.2013/nowotwor zlosliwy pecherzyka zolciowego.Na PANA RECE SKLADAM PODZIEKOWANIA DR.WYRWASOWI i DR BAKINOWSKIEJ.DZIEKUJE ZA OPIEKE I PANSKI PROFESJONALIZM.

Pacjent dla Pana doktora jest najważniejszy, profesjonalizm i oddanie to bardzo trafne określenie dla pracy Pana doktora. Serdecznie dziękuję. Pacjentka z Poznania

Pacjentka z Poznania