lekarz Bartosz Kowalski

Najgorszy lekarz u jakiego miałam okazję być, zero kompetencji i empatii dla pacjentów. Traktuje ludzi jak zło konieczne. Liczą się tylko pieniądze.

Bardzo porządny Pan doktor, profesjonalista Grzeczny,uprzejmy,uśmiechnięty Dobrze dobiera okulary Moja babcia leczy się tam na jaskre i też jest zadowolona w pełni

Bardzo porządny Pan doktor, profesjonalista
Grzeczny,uprzejmy,uśmiechnięty
Dobrze dobiera okulary
Moja babcia leczy się tam na jaskre i też jest zadowolona w pełni

Szybko, sprawnie i na temat Bez zbednego gadania Fachowo i konkretnie Polecam doktora, potwierdzam opinie innych - najlepszy w miescie

Szybko, sprawnie i na temat
Bez zbednego gadania
Fachowo i konkretnie
Polecam doktora, potwierdzam opinie innych - najlepszy w miescie

Napewno godny polecenia doktór Dokładnie wszystko bada, mówi co trzeba, daje lek, zalecenia Bez zbędnego gadania o niczym - na szczęście bo tam taka kolejka że jakby z każdym pogadał głupie 5 minut to ostatnia osoba by do nocy czekała Szybko i fachowo Polecam też jako lekarza do dzieci Sam chodze z dwójką i bardzo lubią doktora

Napewno godny polecenia doktór
Dokładnie wszystko bada, mówi co trzeba, daje lek, zalecenia
Szybko i fachowo
Polecam też jako lekarza do dzieci Sam chodze z dwójką i bardzo lubią doktora

Zdecydowanie najlepszy lekarz w miescie POLECAM Zawsze kolejki w poczekalni a u innych pustki - to mowi samo za siebie

Zdecydowanie najlepszy lekarz w miescie
POLECAM
Zawsze kolejki w poczekalni a u innych pustki - to mowi samo za siebie

B.dobry i doswiadczony lekarz Chodze ponad 15 lat i polecam Zawsze pod drzwiami tlum ludzi co najlepiej swiadczy o lekarzu, a nie jak u innych pustki :) Badanie zawsze dokladne i calosciowe Kiedys poszlam do innej pani doktor - na korytarzu pustki a w gabinecie ... no coz byle jakie badanie Polecam doktora Kowalskiego

B.dobry i doswiadczony lekarz
Chodze ponad 15 lat i polecam
Badanie zawsze dokladne i calosciowe

Polecam doktora Kowalskiego

Polecam B.dokladny i konkretny lekarz, kazda osobe bada od A do Z , nawet dno oka B.dobre opinie od pacjentow w poczekalni ktore szczerze potwierdzam

Polecam
B.dokladny i konkretny lekarz, kazda osobe bada od A do Z , nawet dno oka
B.dobre opinie od pacjentow w poczekalni ktore szczerze potwierdzam

Przeżyłam prawdziwy horror po nieudanej,nieskutecznej wizycie w gabinecie.Pacjetką poradni jestem od 16lat, pacjentką Kowalskiego od kilku.Tak nieuprzejmego lekarza jeszcze w życiu nie spotkałam.

Wizyta z dzieckiem w placówce Medicover, nie mogłam dojść do siebie przez cały dzień po tym jak zostałam potraktowana, trzy razy próbowałam zadać jedno pytanie, za każdym razem przerywał mi z protekcjonalnym "Czy ja mogę mówić?", przy trzecim razie odpowiedziałam: "A czy ja mogę zadać pytanie" - no to przestał się do mnie całkowicie odzywać, najprawdopodobniej się obraził (!!!), pisał coś przez kolejne 10 minut - jak zapytałam czy jeszcze coś do mnie powie to odparł że "nie, on tu wszystko zapisze i napisze też (chyba w jakichś tajnych aktach jak mniemam) jak ja się zachowuję" - ostatecznie wizyta która miała na celu dobranie 6-cioletniej córce (z dużym niedowidzeniem) okularów, skończyła się tak że dostałam od niego pisemne zalecenie żeby iść na wizytę celem doboru okularów. MA-SA-KRA!!! - 4 miesiące zmarnowane - bo 2 miesiące czekałam na tę "wizytę" u niego, i od razu po wyjściu musiałam się zapisać na kolejną - za kolejne 2 miesiące. Ten człowiek powinien się zająć sobą a nie innymi ludźmi

Tragedia... Nie polecam. Nie znam jego kompetencji... nie mnie to oceniać bo się na medycynie nie znam. Ale ten Pan powinien nauczyć się przede wszystkim zasad dobrego wychowania. Jeszcze nikt nigdy tak mnie źle nie potraktował jak ten Pan. Celowo używam słowa "Pan" bo na miano lekarza według mnie nie zasługuje. Bo lekarz ma ratować zdrowie człowieka. Przysięgał to przecież. A teraz wytłumaczę dlaczego... Coś nagle zaczęło mi się dziać z okiem... całe białko przekrwione ... uczucie "kłucia" w oku... gorsze widzenie... Udałam się więc do przychodni. Pani w recepcji powiedziała żebym weszła do gabinetu i zapytała czy mnie przyjmie na wizytę bez numerku...Tak też zrobiłam (oczywiście czekałabym aż przyjmie wszystkich umówionych pacjentów). Ale Pan Kowalski nawet na mnie nie spojrzał.... tylko po chamsku podniesionym głosem powiedział że wszystko jest na drzwiach napisane i żadnych pytań o przyjęcie bez umówionej wizyty. Próbowałam tłumaczyć że sprawa jest nagła i coś się dzieje złego z moim okiem a on to oczywiście zignorował nawet na mnie nie patrząc i zaczął rozmowę z Panią, która była umówiona. Miałam wrażenie że nawet gdyby oko mi wypływało to by nie zauważył -:(.