lekarz Bartosz Kudliński

Anestezjolog

Wspaniały lekarz. Lekarz z powołania. Fachowiec, rzetelny, z podejściem do pacjenta i jego rodziny. Udziela odpowiedzi na każde pytanie. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć kwestie medyczne laikom. Wysoka kultura osobista.

lekarz godny zaufania ,fachowa opieka,swietny specjalista,zawsze pomocny w trudnych chwilach.Naprawde lekarz godny polecenia.

Lekarz z powołania bardzo życzliwy i uprzejmy bardo dużo mu zawdzięczam bardzo mi pomógł i spierał psychicznie gdy mąż leżał przez 6 miesięcy w śpiączce zawsze mogłam na niego liczyć nawet po śmierci mogę do niego się zwrócić z każdym problemem.polecam tego lekarza każdemu.

Bardzo dobry lekarz. Serdeczny , życzliwy, profesjonalny, cierpliwy. Lekarz z POWOŁANIA.Obyśmy tylko takich lekarzy spotykali na swojej drodze. Dziękuję za opiekę i życzę wszystkiego najlepszego Jemu i Jego rodzinie.

Skala ocen dla tego lekarza jest tutaj zdecydowanie za mała ponieważ zasługuje na co najmniej 10! Jest niesamowicie profesjonalnym i ciepłym człowiekiem , który potrafi się zjednać zarówno z pacjentem jak i jego rodziną. Życzymy mu jak najlepiej

Życzymy mu jak najlepiej

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Zielona Góra"?

Lech Podstawski

Anestezjolog
Nowa Sól

Przyszłości 2
67-100 Nowa Sól

"Medycyna Specjalistyczna" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Rynkowska 2
85-503 Bydgoszcz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARIMED"
Anny Jagiellonki 25
65-155 Zielona Góra