3,5

Studia medyczne ukończyłem na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 2010.
Posiadam Certyfikat Polskiego ...

Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Od 2012 jestem konsultantem Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii, prowadzę zajęcia praktyczne z lekarzami różnych specjalności. W 2017 roku uzyskałem stopień dr n.med. za pracę z zakresu ultrasonografii.

Byłam dziś na usg piersi, lekarz normalny, grzeczny - ładnie przywitał, przeprowadził krótki wywiad zdrowotny, wykonał badanie, zakomunikował pozytywny wynik oględzin i na odchodne życzył mi wszystkiego dobrego. W zasadzie nie dziwi mnie, że prawie nie rozmawia w trakcie badania - zapewne skupia się na diagnozowaniu. Nie jest typem gawędziarza, ale to w końcu radiolog a nie barman :)

Sztywny, zimny, raczej nieprzyjemny, w ogóle nic nie mówi, oprócz kliku zdań jak już opisuje wynik. Pacjent czuje się jakby był przyjmowany z łaski.