Nie polecam. Pan Bartosz dużo mówi, studiuje wyniki badań a czas czynnej rehabilitacji upływa. Kwestionuje zalecenia lekarza twierdząc m.in. że zlecone przez lekarza prądy tens są nieskuteczne. "Masaż" (o ile to można nazwać masażem!!!) i terapia manualna na kręgosłup wykonywana była przez ubranie. Podważa kompetencje lekarza ortopedy. Terapia? manualna to porażka (mam porównanie z innymi rehabilitantami).

Pan Bartosz Mitkowski to moim zdaniem świetny fachowiec, znakomicie przygotowany do swego zawodu, kompetenty, kulturalny. Cierpliwie tłumaczy, co dolega pacjentowi po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i jakie ćwiczenia są niezbędne do wykonaniu poza sesją. Gorąco polecam.

Miałem poważne kłopoty z opuchlizną nóg i z niedotrzymaniem moczu pomógł mi już po kilku zabiegach czuje się znacznie lepiej. Bardzo polecam. Jan

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Bartkiem. Miły, uprzejmy i kompetentny fizjoterapeuta. Potrafi podnieść na duchu. Staw kolanowy jest w coraz lepszym stanie.

Dobry rehabilitant. Chodzę do niego dłuższy czas i jest coraz lepiej.

Dobry rehabilitant. Chodzę do niego dłuższy czas i jest coraz lepiej.

Mimo młodego wieku pan Bartek bardzo dobrze zna się na rzeczy. Dzięki niemu nie dokucza mi już ból kolana i mogę powrócić do swojej pasji- tańca.