lek. dent. Bartosz Mulawalek. dent. Bartosz Mulawa - zdjęcie profilowe

lek. dent. Bartosz Mulawa

Nigdy wcześniej nie trafiłam do tak wspaniałego stomatologa, jakim jest dr Bartosz Mulawa. Jego usługi stomatologiczne są na najwyższym poziomie. Nie trudno zauważyć, że w swoim zawodzie jest nadzwyczaj precyzyjny, konkretny, a przy tym wrażliwy i empatyczny. Cechuje go indywidualne podejście do pacjenta, udziela rzetelnych informacji, służy pomocą i radą. Dr Bartosz Mulawa zaproponował i podjął się leczenia zębów, które wydawały się „spisane na straty”. Dzięki zastosowaniu onlay mogę na nowo cieszyć się naturalnym wyglądem zębów i w pełni z nich korzystać. BARDZO, BARDZO POLECAM !!!

Pan doktor Bartosz Mulawa jest lekarzem z powołaniem. Swoją pracę wykonuje profesjonalnie i dokładnie. Postrzegam go jako człowieka szlachetnego, mądrego i uczciwego. Bardzo się cieszę, że wreszcie udało mi się trafić do wspaniałego specjalisty. W pełni polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134