Może jestem w czepku urodzony, ale trafienie na lekarza, który mnie leczy, pogada i rozśmieszy, to jak dla mnie wszystko czego potrzebuje. Tak jest właśnie w przypadku dr Niedziółki, za którym całą rodziną przepadamy i dziękujemy za opiekę nad nami :-).

Przyjechałam zza granicy żeby móc wyleczyć to co jeszcze zostało w moich ustach. Niezmiernie się cieszę, że trafiłam na doktora Niedziółkę. Bardzo profesjonalne leczenie, a poza tym to niesamowity pasjonat swojej pracy.

Polecam Pana Niedziółkę. Trafiłam do gabinetu przypadkowo. Ból rozrywał mi czaszkę. Zaszłam. Na domiar złego nie miałam pieniędzy i nie byłam umówiona. Na poczekalni 2 osoby, a jednak asystentka porozmawiała z panem Niedziółką i zgodził się mnie przyjąć. Po 20 minutach doktor mnie przyjął, zrobił zdjęcie, usunął zab po czym powiedział, że wie, od asystentki, że nie mam pieniędzy. Jednak zabieg wykonał. Na dobry poczatek mam zapłacić 50 złotych, czyli i tak mniej niż w cenniku. Byłam tak zaskoczona i jestem nadal. Nie poznałam wczesniej podobnego lekarza.

Polecono mi doktora Bartka w pracy i ja też polecam. U niego naprawdę nie boli i wogóle lęki mijają. Zrobił mi wreszcie ząb, który próbowano mi zrobić już z 3 razy w innych miejscach. Bardzo dobre podejście do pacjenta i duża wiedza. Monika

Monika

Ufff, odetchnęłam, bo wreszcie znalazłam stomatologa dla mojej siostrzenicy. Wreszcie, bo ona nigdy u żadnego dentysty nie chciała nawet otworzyć buzi, czy wejść wogóle. Doktor ma świetne podejście oraz zabawny strój, zwlaszcza swoej czapeczki. :-) Fajny doktor.

Fajny doktor.

Zdecydowanie polecam!!!! Po raz kolejny poddałam się leczeniu protetycznemu i korona, która w innych gabinetach kosztuje znacznie drożej jest już w mojej buzi. To już kolejna. Najstarsza ma 11 lat i wciąż słuzy mi bez zarzutu. Z trzecią koronką miałam jakiś przejściowy problem, ale doktor zastosował leczenie laserem i objawy ustąpiły zupełnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam. Maria

Zdecydowanie polecam!!!!

Polecam pana Bartosza jako świetnego fachowca. Nie tylko, że uratował ząb, który był do usunięcia to jeszcze dzięki zastosowanej terapii pozbyłem się uporczywych zmian skórnych. Jestem bardzo wdzieczny.

Bez obaw oddaję doktorowi moje zdrowie. Moi znajomi i rodzina rownież. Zajmuje się naprawdę wieloma aspektami stomatologii i wogóle medycyny. Jeśli coś jest spoza jego zakresu lub po prostu wie że ktoś zrobi to lepiej to kieruje do innego specjalisty. Tomi się podoba, bo nie udaje alfy i omegi :-).

Polecam z całego serca. Świetny gabinet i fachowiec.

Polecam z całego serca. Świetny gabinet i fachowiec.

jestem zadowolona z wizyty, ponieważ była to pełna, profesjonalna i co tu duzo mówić, tania, konsultacja. chyba nikt wczesniej mi tyle nie powiedział na temat mojego zdrowia i...kotów :-). Pozdrawiam. Kasia K.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6