lek. dent. Bartosz Niedziółka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Mój odratowany od usunięcia ząb bardzo dziekuje, a ja wraz znim :-). Adam W.

Mój odratowany od usunięcia ząb bardzo dziekuje, a ja wraz znim :-). Adam W.

Niezwykle pozytywne wrażenie i profesjonalna opieka stomatologiczna. Co ważne dla mnie, świetna wspólpraca z ortodontą.

Moje dzieci uwielbiaja Pana Doktora! Mira

Moje dzieci uwielbiaja Pana Doktora!
Mira

Ufff, odetchnęłam, bo wreszcie znalazłam stomatologa dla mojej siostrzenicy. Wreszcie, bo ona nigdy u żadnego dentysty nie chciała nawet otworzyć buzi, czy wejść wogóle. Doktor ma świetne podejście oraz zabawny strój, zwlaszcza swoej czapeczki. :-) Fajny doktor.

Fajny doktor.

Polecam Pana doktora ponieważ usunął mi szybko i zupełnie bezboleśnie bardzo trudną ósemkę, której usunięcia nie podjęło się już kilku stomatologów. Odpukać, nie miałam żadnych powikłań. Cieszę się, że mam to już za sobą ale naprawdę było OK.

Cieszę się, że mam to już za sobą ale naprawdę było OK.

Polecam z całego serca. Świetny gabinet i fachowiec.

Polecam z całego serca. Świetny gabinet i fachowiec.

Polecono mi doktora Bartka w pracy i ja też polecam. U niego naprawdę nie boli i wogóle lęki mijają. Zrobił mi wreszcie ząb, który próbowano mi zrobić już z 3 razy w innych miejscach. Bardzo dobre podejście do pacjenta i duża wiedza. Monika

Monika

Zdecydowanie polecam i rekomenduję. Cala moja rodzina się leczy u doktora. Dobre podejście do zestresowanego pacjenta i usmiech na twarzy. Chyba niezły sprzet i nieschematyczne podejście. Mariusz Światalski

Mariusz Światalski

Zdecydowanie polecam!!!! Po raz kolejny poddałam się leczeniu protetycznemu i korona, która w innych gabinetach kosztuje znacznie drożej jest już w mojej buzi. To już kolejna. Najstarsza ma 11 lat i wciąż słuzy mi bez zarzutu. Z trzecią koronką miałam jakiś przejściowy problem, ale doktor zastosował leczenie laserem i objawy ustąpiły zupełnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam. Maria

Zdecydowanie polecam!!!!

Szukałem lekarza, który mnie zbada, zrobi jakiś sensowny plan i wyleczy. Tak się własnie dzieje i bardzo się z tego cieszę. Bardzo fajny stomatolog i naprawdę miły gabinet. pozdrawiam. Grzesiek

Bardzo fajny stomatolog i naprawdę miły gabinet. pozdrawiam. Grzesiek