lekarz Bartosz Paprota

Traumatolog, Ortopeda

3,5

Witam. Dr Paprota jest z całą pewnością dobrym specjalistą, praktyki w Stanach, lekarz sportowy, teraz ordynator na ortopedii w szpitalu w Pyrzycach, jedyną ale moim zdaniem istotną nazwijmy to "wadą" doktora jest permanentny brak czasu i zbyt wielka liczba pacjentów, którymi się zajmuje. Przy takim natłoku zajęć można pewne rzeczy przeoczyć, no i na zabiegi u dr czeka się dosyć długo. Wg mnie tak jak pisze jeden z forumowiczów, istotna jest też "kaska", za każdą wizytę, nawet za wypisanie recepty, Pan dr jest na dorobku, rozumiem, jak każdy z nas lubi kaskę, ale Panie doktorze, proszę trochę przyhamować z pracą, nie robić tylu rzeczy na raz, a będzie to z pożytkiem i dla Pana i dla pacjenta, a kaski i tak styknie, i to z nadwyżką, pozdrawiam

Wg. mnie jest średniej klasy lekarzem. Zbiera ludzi byle tylko płacili za wizyty a jak zgłaszałem problem bo to przecież konsultacje, wymigiwał się stwierdzeniem że mi się wydaje w konsekwencji musiałem mieć drugą operacje już za duże pieniądze. Umie zlokalizować problem ale mało fachowy przy ich naprawie. Zrobił mi rekonstrukcje kolana ale bardzo niedbale wiec musiałem poddać się ponownej u kogoś innego bo Pan Doktor niemiał czasu … osobiście znam 4 inne osoby które miały podobny problem i ponowne rekonstrukcje kolana nie polecam i raczej bym z nim uważał jak lamnie ma zbyt duże parcie na pieniążki. Za wizyte 100 ale ile tych wizyt musiało byc...

Bardzo dobry specjalista. Kolana to jego konik. 7 miesięcy czekałem ogólnie na zabieg aż trafiłem do doktora. Umieścił mnie na swoja listę i zabieg mialem mieć po 6 miesiącach. Ale dał nr i kazał dzwonić i dowiadywac się z terminami. Dzięki temu udało się zrobić zabieg po 3 miesiącach. Jedyny minus to fakt, iż ma dużo pacjentów i poświęca mało czasu. Przed zabiegiem moja wizyta trwała u niego 8 minut a na wizytach kontrolnych 3-6 min co jest stanowczo za mało. Ogólnie polecam.

U Pana lekarza Bartosza Paproty mialam 3 zabiegi, w tym rekonstrukcje wiezadel. Moge wypowiedziec sie w zakresie urazow sportowych- jest naprawde godnym polecenia lekarzem, ktory wykonuje szereg badan i szybko odnajduje przyczyne odczuwajacych dolegliwosci. Szczerze polecam!

Bardzo dobry lekarz. Wstawił mi nowe więzadło krzyżowe i przeszczepił łąkotkę. Jestem już 8 miesięcy po zabiegu i moje kolano jest w pełni sprawne. Polecam.

Bardzo dobry specjalista szczególnie od kolan. Długo się czeka na zabieg ale naprawdę warto.

Bardzo dobry lekarz. Jestem po artroskopii kolana i gram. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Jestem po artroskopii kolana i gram. Polecam

Przydarzył mi się uraz sportowy. Wizyta okazała się zbawienna, gdyż groziło mi odstawienie pasji na półkę razem z medalami. Po kompleksowych badaniach i rehabilitacji wróciłam do zdrowia. Polecam lekarza nie tylko kolegom sportowcom.

Podczas gry w piłkę miałem uraz kostki, chodziłem po wielu lekarzach,którzy nie umieli mi pomóc. dopiero doktor Paprota poznał w czym rzecz i zoperował.Teraz znów jestem sprawny

Przez tego "wspaniałego" specjalistę moje dziecko skazane jest na operację stóp.... w wieku 2 miesięcy byliśmy na wizycie z synem i wszystko było ok zdaniem lekarza, choć dziecko od urodzenia miało jak się teraz okazuje wrodzoną wadę przywodzenia stóp ... już wtedy powinien mieć gipsowane nóżki i dziś (10 m-cy) po wadzie nie myłoby śladu ... lekarz u którego byliśmy był zdziwiony że wtedy taki "specjalista " nie zauważył .. teraz nam tylko operacja pozostaje za kilka lat ... DZIĘKUJEMY ;(