dr Bartosz Pawlikowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Bardzo zle doswiadczenie. Jestem teraz w USA po drugiej operacji rekonstrukcji twarzy po spapranym usunieciu poduszek Bichata w klinice Pawlikowski. Lekarz nie zrobil mi zadnych badan ani nie sprawdzil historii zdrowotnej, nie dal mi antybiotykow, dostalam ropien i zrosty, mam w tej chwili duze i brzydkie blizny. W rozmowie telefonicznej z lekarzem klamal o przebiegu operacji. Wedle mojego chirurga tu w USA, gdyby ta sytuacje trafila sie po tej stronie oceanu, on sam by zaswiadczyl w sadzie jak zle ta operacja zostala przeprowadzona. Prosze sie tez przygotowac na wciskanie dodatkowych ...

Prosze sie tez przygotowac na wciskanie dodatkowych drogich preparatow za tysiace zlotych ( w moim przypadku naciskano mnie na kupienie kolagenu za ponad 2K.)
Zdecydowania nie polecam ryzykowanie trwalego zeszpecenia w rekach kliniki Pawlikowski.

Fantastyczny lekarz, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie, świetne podejście do pacjenta. Wszystko bardzo dobrze i zrozumiałe wytłumaczone. Efekty przerosły oczekiwania.

Reklamować w internecie to się ten człowiek potrafi, ale z podejściem do zwykłych pacjentów, to już bardzo źle... W sposób bardzo wybiórczy traktuje ludzi... Nie zadał sobie trudu, nad skierowaniem na badania, nie bierze pod uwagę jakichkolwiek skutków ubocznych przepisywanych przez siebie leków...Odkręcać kota ogonem jednak potrafi, pomagają mu w tym pewne portale internetowe, więc niewygodne opinie, albo są cenzurowane, albo pokrzywdzeni pacjenci wychodzą na idiotów...Bo on wielki, nieomylny pan lekarz...Brawa dla sitwy wzajemnej adoracji.

Jestem zadowolona z leczenia jakie zastosował Pan Pawlikowski. Mój problem to były wypadające włosy. Bardzo długo mnie wypytywał o wszelkie szczegóły, które mogłyby mieć wpływa na moje schorzenie. Nie zawsze brał pieniążki za wizytę, gdyż uważał że jeszcze nie wystarczająco mi pomógł, żebym przy każdej wizycie musiała płacić. To się wręcz nie zdarza u lekarzy. Jak czegoś nie był pewny, konsultował to z innymi lekarzami i wtedy podejmował odpowiednie leczenie. Mnie pomógł, leczenie jest dosyć kosztowne (mezoterapia głowy), ale to schorzenie tak ma. Polecam.

Mam problem z wypadającymi włosami. Czy ma ktoś doświadczenie z p. doktorem w tym względzie? Dzięki za pomoc :D

Dr Pawlikowski jest lekarzem, który oprócz podstawowego rozpoznania wizualnego dużo czasu poświęca tzw. wywiadowi, dociekliwie dopytuje pacjenta o wszytskie szczególy, które mogą mieć wpływ na powód choroby i dalsze leczenie. Zleca badanie dodatkowe aby zdiagnozować w 100% chorego. Leki, które przepisał mi doktor nie zrujnowały mojego portfela. Polecam wszystkim z problemami dermatologicznymi jak i w przypadku dermatologi estetycznej.

Powiem krótko: Eliminować szkodliwych nieudouczonych leserów ze środowiska lekarskiego. Naczytałem się wiele pochlebnych recenzji o tym kompletnym dyletancie lecz pytam się na jakiej niby podstawie? Wizyta u niego trwa mniej więcej tyle co prognoza pogoda na TVN-ie sprawia wrażenie człowieka oderwanego od rzeczywistości...Nie słucha co się mówi jakby bujał w obłokach i to ma być podejście z sercem do pacjenta? Ma przygotowany w głowie lek, który chce przepisać i nie interesuje go czy to nawet jest na daną chorobę...Bo jak można wytłumaczyć leczenie łojotokowego zapalenia skóry drogim lekiem na trądzik (200 zł)...Wywołało to u mnie jeszcze gorsze rozprzetrzenienie choroby w okolicach uszu i na szyi...,,Lubi trudne przypadki,,hmm chyba sam jest jednym z wielu takich przypadków w polskiej służbie zdrowia...I bardzo zażarcie przypilnował aby opłata za wizyte została zrealizowana bo mógłbym uciec przypadkiem,a przecież forsa jest najważniejsza... i jak taki lekarz może budzić zaufanie skoro nawet nie zadaje sobie trudu aby dokładnie zbadać konkretne schorzenie o spełnieniu oczekiwań nawet nie wspominając...
A tutaj przykład historii pewnej Pani i włosy dęba stają nawet jak ktoś ich nie ma tyle można zagwarantować...http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4979401
Ps. Z miłą chęcią mogę Szanownemu Panu Doktorowi odstąpić gratis reszte mojego leku z życzeniami zdrowia i zapewnieniem,że czekam na dalszy rozwój sytuacji bo poddawać nie mam się zamiaru zarówno w walce z chorobą jak też piętnowaniem pseudo lekarzy obojętnie jakiej specjalizacji. Pozdrawiam Najserdeczniej ELBI.

Na pierwszej umówionej wizycie dr się nie pojawił a w rejestracji powiedziano mi, iż dr nie powiedział, że go nie będzie. Na następną wizytę dr się spóźnił. Wizyta zdecydowanie za krótka.Leczenie nie trafione, wręcz mi zaszkodziło. Na szczęście trafiłam do innego lekarza. nie polecam, wręcz odradzam.

WSPANIAŁY lekarz, fantastyczny człowiek. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta i jego choroby. Nigdy nie dane było mi spotkać takiego specjalisty, cieszę się, że wreszcie mi się to udało.

Genialny lekarz. Sugerując się tutejszym rankingiem poszedłem do doktora Pawlikowskiego na wizytę i problem z głowy, diagnoza recepta, i po kłopocie. Kompetencje i profesjonalizm. Tyle w temacie..; ;)