dr Bartosz Pawlikowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Super lekarz wyleczył mnie z wirusa HPV. To bardzo trudne zadanie ale udało się! Dziękuję serdecznie!

Super lekarz z powołania. Bardzo mi pomógł,jestem bardzo zadowolona.

Super lekarz z powołania. Bardzo mi pomógł,jestem bardzo zadowolona.

Ja również polecam dr Pawlikowskiego.Jest bardzo cierpliwy. bardzo dokładnie i wyczerpująco wytłumaczył mi leczenie. Byłam już u trzech dermatologów i nikt się nie zaangażował jak pan doktor.Bardzo dziękuję.

Oby więcej takich lekarzy było w Polsce :)

Oby więcej takich lekarzy było w Polsce :)

Ja równiez jestem bardzo zadowolona z dr Pawlikowskiego! Uważam ze jest rewelacyjnym lekarzem jakich malo. Kiedy przyszłam do Niego pierwszy raz z wyzytą moja twarz wygladala okropnie. Po przebytym trądziku mialam liczne slady, przebarwienia, blizny. W tej chwili minelo dopiero pol roku a moja twarz wyglada bardzo ladnie, praktycznie po trzadziku nie ma juz sladu. Doktor przeprowadzil na mnie kilka zabiegow, ktore na prawde pomogly i roznica jest ogromna. Sama nie spodziewalam sie ze jescze kiedys moja twarz bedzie ladna. Jestem bardzo wdzieczna temu lekarzowi. Polecam go w 100%!!!!!!