dr Bartosz Piaseckidr Bartosz Piasecki - zdjęcie profilowe

dr Bartosz Piasecki

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem doktorem nauk o zdrowiu, magistrem psychologii i certyfikowanym psychoterapeutą. Pracuję przede wszystkim w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu. Pracuję w Katedrze i Zakładzie Psychologii Klinicznej UMP w Poznaniu, Studenckiej Poradni Psychologicznej UMP oraz w Centrum Rozwoju i Psychoterapii "Poznać Siebie", którego jestem współzałożycielem.

Zapraszam na moją stronę internetową: http://poznacsiebie.pl

Pełne wsparcie - naprawdę czułam, że to "mój" terapeuta. Świetny, skuteczny - jak mi się wydaje - psycholog, a tak ogólnie fajny i dobry człowiek z ogromnym (specyficznym😉) poczuciem humoru i sporym dystansem do samego siebie. Ps - znak rozpoznawczy - fantazyjne skarpetki😄

Pana Bartka mogę z całym sercem polecić każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia w wielu życiowych problemach. Mi osobiście bardzo pomógł w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia, ponadto nakierował i pomógł wypracować odpowiednie postawy i cechy, których mi brakowało w codziennym funkcjonowaniu. A wszystko to w bezpiecznej atmosferze pełnej zrozumienia i zaufania. Naprawdę polecam!

dobry człowiek. świetny psycholog. skuteczny. subtelny. szybko pomaga. ma poczucie humoru i korzysta z niego :) polecam.

Bardzo dobry psycholog :) Kompetentny trafia w sedno problemu i wie jak pomóc

Bardzo dobry psycholog :) Kompetentny trafia w sedno problemu i wie jak pomóc

Uprzejmy, kulturalny, z poczuciem humoru a do tego naprawdę wie jak pomóc innym. Sama nie wiem do końca jak, ale już po jakiś 3,4 spotkaniach zaczęliśmy inaczej patrzeć na siebie, nasze małżeństwo i problemy, a teraz w końcu potrafimy ze sobą szczerze porozmawiać.

Otwarty, życzliwy, stwarza ciepłą i bezpieczna atmosferę podczas spotkań,ale jednocześnie konkretnie podchodzi do celów co pozwala utrzymać prawidłowy kierunek terapii. Po kilku spotkaniach znacznie ograniczyły się moje objawy lękowe i w końcu wierzę, że mogę sobie kiedyś z nimi do końca poradzić...

Otwarta i szczera rozmowa,mlody stosunkowo człowiek ale z profesjonalnym podejsciem. I co ważne - NIE Oceniał mnie ani moich problemow - Dzikuje Panie Bartoszu.