dr n. med. Bartosz Polis

Neurochirurg

Pan dr, Bartosz Polis jest bardzo dobrym specjalistą,operował mój kręgosłup trzy razy ,zrobił to bardzo dobrze,dziękuje panie doktorze za wspaniała opiekę

dr Bartosz Polis operował moja siostre i mamusie, nie dosc ze zrobil to swietnie dajac ulge w cierpieniu i mozliwosc powrotu do pelnej sprawnosci ale i wykazal sie czuloscia empatia, bardzo mily i dobry czlowiek, bezinteresowny szlachetny polecam

Pan dr.Bartosz Polis jest bdb .specjalistą -neurochirurgiem,bezinteresowny,traktuje pacjenta jak człowieka,a nie jak nr.statystyczny,jest przy tym bardzo rzeczowy,i uprzejmy,nie ma nic do ukrycia,o wszystkim człowieka informuje w sposób zrozumiały,operował mój kręgosłup szyjny,wszczepiając implant cage,i zrobił to bardzo dobrze ,bez jakichkolwiek powikłań,już mnie nic nie boli,dziękuje panie doktorze. jacek mosieniak.