mgr Bartosz Samitowskimgr Bartosz Samitowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Bartosz Samitowski

Psychoanalityk, Psychoterapeuta

Psychoterapeuta i certyfikowany psychoanalityk jungowski w prywatnej praktyce.

Psychoterapeuta i certyfikowany psychoanalityk jungowski w prywatnej praktyce.

Ukończyłem sześcioletnie indywidualne szkolenie psychoanalizy jungowskiej w Międzynarodowym Towarzystwie Psychologii Analitycznej (IAAP) z siedzibą w Zurychu.

Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej (PTPA) i wiceprzewodniczącego Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologii Klinicznej. Odbyłem półroczny staż kliniczny w Zespole Leczenia Środowiskowego w Szpitalu Tworkowskim, gdzie następnie przez rok prowadziłem psychoterapię w ramach wolontariatu.

W mojej pracy kieruję się Kodeksem Etyki PTPA oraz Kodeksem Etyki Członków Indywidualnych IAAP.
Prowadzę praktykę prywatną, zlokalizowaną w Centrum Psychologicznym Homini. Jestem także członkiem zespołu Instytutu Psychoimmunologii Wojciecha Eichelbergera.

Polecam tego specjalistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie omówione i wyjaśnione wątpliwości. Duża wiedza i kompetencje. Godny polecenia!