dr n. med. Bartosz Sokół

Neurochirurg

Dr n. med. Bartosz Sokół jest adiunktem w Katedrze i Klinice Neurochirurgii i Neurotraumatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i starszym asystentem na Oddziale Klinicznym Neurochirurgii i Neurotraumatologii z Pododdziałem leczenia chorób naczyniowych centralnego układu nerwowego w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu przy ulicy Przybyszewskiego 49, 60-355 Poznań
pełny opis

Jestem żoną pacjenta leczonego przez Pana Docenta i nie mam słów uznania .Zawsze pomocny,opierający się na twardych faktach medycznych bardzo dokładnie i skrupulatnie tlumaczy i wspiera w leczeniu. Mąż przeszedł operację i żyję dzięki "złotym rękom" swojego Profesora. Polecam lekarza i oddział neurochirurgii w Szpitalu im J.Strusia w Poznaniu gdzie wszyscy oddają kawał serducha by ratować naszych bliskich.

Lekarz leczący mnie od 13 lat skierował mnie na leczenie operacyjne c5-c7 Pan dr. Sokół stwierdził że operacji nie potrzeba po 10 minut bo zmiany są minimalne i mam iść do ortopedy bardzo niemiły widocznie unika trudnych zabiegów operacyjnych i tylko wybiera łatwe.

Fantastyczny lekarz.Miły, serdeczny, kompetentny.Spokojnie wyjaśnia problem, dyskutuje z pacjentem nt.wyboru leczenia.Nie śpieszy się.Nic dodać nic ująć. Żeby każdy lekarz był taki, choroba byłaby mniej dotkliwa.Dziękuję panie doktorze.A.K-T

Bardzo dobry specjalista, poza tym ma wspaniałe podejście do pacjenta, poświęca mu czas, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. A przy tym jest bardzo kulturalny i sympatyczny.