lek. dent. Bartosz Świątnicki

Chirurg stomatolog

Najlepszy chirurg na jakiego mogłam trafić! Pełen profesjonalizm, Pan doktor wykazuje silne zaangażowanie względem powierzonych mu obowiązków. Przede wszystkim ma indywidualne podejście do pacjenta. Widać, że zależy mu na pacjencie i jego dobrze. Naprawdę przesympatyczny i bardzo „ludzki” lekarz.

Najlepszy lekarz na świecie!!! Pod każdym kątem. Jak dla mnie góruje nad wszystkimi.Co do jakości wykonania usługi oraz fachowości, również ceny. Ogromne brawa!!!

Najlepsza wizyta u stomatologa na jakiej byłam, genialny lekarz, podejście do pacjenta, jakość wykonanej usługi, cena wszystko na 6 z plusem! Polecam z pełnym przekonaniem.

Super lekarz,super człowiek!lekarz z powolania cierpliwy i pełen empatii dla pacjentów polecam w 100%.Dziekuje panie doktorze!

Bardzo dobry specjalista chirurgii stomatologicznej. Prawdziwy lekarz z powołania. Widać że posiada doświadczenie oraz precyzje, potrafi zadbać o komfort pacjenta podczas zabiegu.

Bardzo dobry specjalista chirurgii stomatologicznej.
Prawdziwy lekarz z powołania.

Zgadzam się z powyższą opinią. Pełen profesjonalizm. Specjalista godny zaufania i polecenia na 100 procent!!!

Napiszę tak: właściwa osoba na właściwym miejscu. Świetny specjalista ! Dla niezdecydowanych polecam w 100% . Nie rozpisuję się ,ponieważ 100% mówi wszystko :-)))

Napiszę tak: właściwa osoba na właściwym miejscu.
Świetny specjalista ! Dla niezdecydowanych polecam w 100% .

Nie rozpisuję się ,ponieważ 100% mówi wszystko :-)))