Bartosz Tochowicz

Neurolog

2,1

Wszystkie opinie odnośnie kultury osobistej ( a raczej jej braku) i zachowania się tego lekarza w podejściu do pacjenta są jak najbardziej prawdziwie. Na pierwszy rzut oka lekarz sprawia dobre wrażenie, które jednakże bardzo szybko mija. Jest gburowaty, traktuje pacjenta dosłownie jak "śmiecia", nie tłumaczy diagnozy tylko wypełnia swoje papierki i papierki dla lekarza kierującego i oddaje wraz z receptą. Zupełnie jakby to wszystko odbywało się poza najbardziej zainteresowanym czyli poza pacjentem. Pierwszy raz w życiu czułam się tak poniżona. Zdecydowanie nie polecam, chyba że ktoś lubi takie klimaty. Nigdy ...

Zdecydowanie nie polecam, chyba że ktoś lubi takie klimaty.
Nigdy więcej takiej wizyty!

Tak u pana doktora "kultura osobista" znana jest bardziej niż osiagnięcia. Bardzo niemiły, bezczelny w kontakcie człowiek . Może by warto zmienić zawód panie doktorze a nie męczyć się i leczyc ludzi.

Lekarz nieuprzejmy, gburowaty, niesympatyczny. Podchodzi nieprofesjonalnie do pacjenta. Patrzy z góry, nie wysłuchuje tego co pacjent ma do powiedzenia. Niekulturalny - nie zna słów takich jak proszę, dziękuję, dzień dobry czy do widzenia. Zastanawia mnie tylko fakt co taki człowiek robi na miejscu lekarza, który powienien mieć choć trochę empatii do pacjentów, a Pan doktor nie ma go za grosz. NIE POLECAM!

Bezczelny i nieuprzejmy - człowieka traktuje, jak śmiecia. Większość cywilizowanych ludzi ma więcej empatii do zwierząt niż dr tochowicz do ludzi.

Wprost tragedia!!! Lekarz perfidny, bezczelny, gburowaty. Krzyczy na pacjentów bez uzasadnionego powodu. Jest do granic możliwości nie przyjemnym człowiekiem. Dziwi tylko fakt, że przy tylu negatywnych sygnałach od pacjentów na temat doktora Bartosza Tochowicza, ordynator neurologii szpitala śląskiego nadal zatrudnia na swoim oddziale tego pseudo lekarza.

Ja osobiście miałam do czynienia z Panem doktorem w Szpitalu Śląskim w Cieszynie. Nie polecam nikomu. Wstrętny, okropny gbur, zadufany w sobie. Zero minimalnego podejścia do człowieka. Traktuje pacjentów 'przedmiotowo'. Wstać, zrobić to, podnieść nogę itp. Na dodatek, słysząc słowa: "ma Pani 26 lat, jest Pani zdrowa" można dojść do wniosku, że człowiek młody nie ma prawa być chory. Nie polecam nikomu.

wstrętny gbur,który traktuje ludzi jak przedmioty..poniża depta ludzkie uczucia..po wczorajszej wizycie nie potrafie dojść do siebie..nie nafaje sie do zwierząt..bo i one należycie trzeba traktować...

Nie polecam. Nie uprzejmy. Traktuje pacjenta z gory. Moze i kompetencje ma ale badanie pacjenta i podejscie do niego - brak slow. Beszczelny, arogancki

Konkretny lekarz , jak dla mnie pełen profesjonalizm .

Konkretny lekarz , jak dla mnie pełen profesjonalizm .