mgr Bartosz Tomczak

Optometrysta

Optometrysta inż. Bartosz Tomczak bada osoby dorosłe jak i młodzież powyżej 10. roku życia.

Pan Bartosz jest bardzo kompetentnym specjalistą. Przeprowadza dokładne badanie, wszystko tłumaczy zrozumiale, cierpliwie odpowiada na pytania :) Widać, że ma ogromną wiedzę i ciągle się doszkala, jest na bieżąco z doniesieniami naukowymi i sam ma już spore doświadczenie. Do tego uprzejmy i traktuje pacjenta jak człowieka. Bardzo polecam!

Ogólnie jestem osobą bardzo wyrozumiałą i rozumiem , że każdy popełnia błędy. Długo powstrzymywałam się od wystawienia tej opinii , ponieważ chciałam potwierdzić wykonane badanie u innego specjalisty. Niestety tutaj tych błędów było stanowczo za dużo oraz badzo nieprofesjonalne podejście Pana Bartosza. Wystawiona recepta na okulary blędna - przez co wydłużony czas oczekiwania na okulary . Następnie okulary , które zostały już wymienione na te "dobre" okazały się uszkodzone co wiąże się z dodatko wydlużonym czasem oczekiwania. Niestety ego Pana Bartosza tak wysokie , ze nawet nie byl w stanie przeprosić 😳😳 . Bardzo NIEPROFESJONALNE , zbywające podejście do pacjenta. Na koniec dodam , że badanie okazało się jednak źle wykonane tak jak bylo przypuszczane od początku podczas mierzenia dobranych soczewek .Okulary nie zdatne do użytku ! STRATA CZASU I PIENIEDZY 😒 ! Badanie ponownie wykonane u innego specjalisty ,przypuszczenia potwierdzone. Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM.

Bardzo polecam. Chodziłam do Pana bartosza jako osoba dorosła z doborem soczewek. Poszłam tez z dzieckiem bo były takie zalecenia. W obu przypadkach badania super. Moje doswiadczenie z okulistami jest bardzo długoletnie i stwierdzam ze bada dokładnie. Jest ,iły i ma podejscie do dzieci

zgadzam się z przedmówcą. Ten Pan nie powinien mieć styczności z pacjentami, arogancki i nie miły. Na plus niskie ceny

wyjątkowo nie sympatyczna osoba. Traktuje innych z wyższością. Kompetencje to nie wszystko. Osobiscie nie polecam, zraziłem się do soczewek

Powiem tak, na początku trochę mnie zraził swoim innowacyjnym podejściem, ale z biegiem czasu muszę przyznać że to najlepszy specjalista u którego byłem. Czuć że soczewki kontaktowe to jego pasja

Polecam. Noszę osczewki od 10 lat, trafiłam do niego miesiąc temu. Nikt nie dobrał mi soczewek tak dokładnie