lek. med. Bartosz Wachulski

Laryngolog, Otolaryngolog

Właśnie jestem pierwszy dzień w domu po zabiegu korekty przegrody w szpitalu bródnowskim. Nie sądziłam że nasza publiczna służba zdrowia może być tak życzliwa i oddana pacjentowi. Wszystko pod stałą kontrolą super pielęgniarek i lekarzy dyżurnych (z uśmiechem na twarzy). Rzeczywiście zgodzę się że doktora wachulskiego nie ma zbyt często w szpitalu, ale nie uraziło mnie to w żaden sposób tak jak tu ktoś wcześniej pisał. Po zabiegu pojawiła mi się lekka opuchlizna i absolutnie nie chcieli mnie wypisać. Wszystko zeszło po 2 dniach. Dziś jestem 5 dzień po zabiegu i nie mam śladu.
Chciałam jeszcze zwrócić uwagę na to że ktoś z wcześniej oceniających nazwał doktora "gburem". Moje zdanie jest takie że on ma dobrze leczyć a nie się niańczyć z pacjentami. Ja nazwała bym go raczej konkretnym zdecydowanym lekarzem. POLECAM

Moim zdaniem dr Wachulski jest świetnym laryngologiem. Polecam.

Moim zdaniem dr Wachulski jest świetnym laryngologiem. Polecam.

dr wachulski od przeprowadzenia operacji nie widział żony ani razu nie pofatygował się zeby sprawdzić jej stan w dniu wyjścia otrzymaliśmy wypis podpisany przez doktora niestety samego lekarza nie było, dodam ze zona raz po zabiegu zasłabła jeszcze w szpitalu, a tego dnia którego wyszła ze szpitala bródnowskiego tylko wieczorem wylondowaliśmy na ostrym d. w innym szpitalu była oddwodniona a leki które otrzymała po wyjsciu ze szpitala brodnowskiego nie była w stanie przyjmować z powodu bolu i opuchlizny po zabiegu. nie stety pan doktor "z natłoku obowiązków" jak podejrzewam nie mógł w ciągu 4 dni pobytu po zabiegu obejrzeć pacjenta

Lekarz.Bartosz Wachulski jest wspaniałym,znającym się na tym czym się zajmuje specjalistą.Polecam!!!

Po kilkunastu latach zmagania się z niewyjaśnionym katarem w końcu trafiłam do P. Wachulskiego i bardzo się z tego cieszę. Pierwszy lekarz, który zlecił tomografię i od razu wyszło co mi jest. Fachowo podchodzi do pacjenta, wzbudza zaufanie. Bardzo sympatyczny, podczas zabiegu medycznego stwarza dobrą atmosferę dzięki czemu można się choć trochę rozluźnić :) Polecam tego lekarza i życzę mu wszystkiego najlepszego :)

Polecam tego lekarza i życzę mu wszystkiego najlepszego :)

Zdecydowanie najlepszy laryngolog, jakiego miałam przyjemność poznać. Miły, znający się na swojej pracy, zainteresowany pacjentem, po prostu najlepszy.

Bardzo profesjonalny lekarz. Zanim postawi diagnozę nie zapomni zbadać też innych organów, oprócz tego z dolegliwościami. W końcu gardło, uszy, nos współodziałują na siebie. Do tego bardzo grzeczny i miły.

Lekarz kliniczny z prawdziwego zdarzenia. Bardzo konkretny, w przejrzysty sposób tłumaczy i stawia diagnozy. Przekonał mnie do usunięcia migdałów i zrobił to perfekcyjnie. Po niekończących się infekcjach i kilogramach antybiotyków pozostało tylko wspomnienie. Pozdrawiam doctore.

Nie wiem skad poprzednie opinie, chyba, ze trafilem na zly dzien. Opryskliwy, gburowaty, wszystko robil z wielka laska, dwa zdania wyjasnienie co do mojego przypadku, na wczesniejsze badania nawet nie chcial zerknac, wizyta trwala 5 minut. Bylem juz u kilku laryngologow, ten byl najwiekszym gburem.

Nie wiem skad poprzednie opinie, chyba, ze trafilem na zly dzien.

Doskonały fachowiec i wspaniały człowiek

Doskonały fachowiec i wspaniały człowiek