dr n. med. Beata Adamczyk

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

3,9

Wspaniały lekarz. Cudowna i ciepła kobieta. Dokładnie i jasno omawia z pacjentem przebieg operacji. Wybiera najlepsze rozwiązania i słuchając pacjenta. W trakcie pobytu w szpitalu często zagląda na salę i pyta o samopoczucie chorych. Pani doktor dziękuję za wszystko słów brak żeby Pani podziękować!!!!

Pani dr B. Adamczyk jest doskonałym specjalistą. Byłam Jej pacjentką,dokładnie wytłumaczyła mi kolejne kroki leczenia, odpowiadała na każde moje pytanie, dodawała otuchy. po operacji zaglądała do mnie. Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem z powołania, którego wiedza i umiejętności są bardzo wysokie.

Kompetentna i uprzejma. Duża wiedza medyczna. Mimo wielu obowiązków na oddziale znajduje czas dla pacjenta i stara się wytłumaczyć sprawy związane z chorobą i leczeniem. Miałam szczęście być pacjentką i jestem bardzo zadowolona. Polecam jej opiekę!

Rozmowy z Panią Doktor są rzeczowe, na temat. Wzbudza zaufanie swoją kompetencją i obowiązkowością.

Rozmowy z Panią Doktor są rzeczowe, na temat.
Wzbudza zaufanie swoją kompetencją i obowiązkowością.

Bardzo kompetentny i godny zaufania lekarz , fachowiec najwyższej klasy.godny polecenia.Byłam operowana przez panią doktor i mog powiedzieć ,że dzięki Jej nowatorskim metodom leczenia raka piersi od operacji i leczenia minął trzeci rok. M.P. Poznań

M.P. Poznań

Życzliwe podejście do pacjenta, rzeczowa, spokojna informacja na temat leczenia.Lekarz wzbudzający zaufanie.

Miła i sympatyczna młoda Pani Doktor, bardzo kompetentna. Godna polecenia innym pacjentom!!

LEKARZ,KTÓREGO MIAŁ NA MYŚLI HIPOKRATES,MÓWIĄC O CZŁOWIEKU OPIEKUJĄCYM SIĘ ZDROWIEM CZŁOWIEKA.

Te komentarze są po prostu nieprawdziwe. Ta Pani mało co mówi i jest bardzo nerwowa. Zabiegów chyba taż zbyt wielu nie wykonuje. Nie polecam!!!!!!!!!!

Pani doktor w ogóle nie tłumaczy problemu choroby i chyba z braku wiedzy jest zbyt nerwowa, łatwo się irytuje. Nie wykonuje wielu typów zabiegów operacyjnych choć mówi że to robi.