Jest bardzo dokładna,tlumaczy,pyta i rozmawia.Nie ma "limitu" na wizytę.Jeśli jest taka potrzeba poświęci pacjentce nawet godzinę. Gdy nie jest czegoś pewna mówi o tym, radzi wtedy konsultacje z innym lekarzem. Jest miła i uprzejma.Wizyty u pani Beaty są przyjemne i niedrogie.Polecam :-)

To najlepszy lekarz u jakiego bylam polecam wszystkim

To najlepszy lekarz u jakiego bylam polecam wszystkim

Wspaniała lekarka!!! Poświęca dużo czasu,wyrozumiała, potrafi słuchać,cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy każdy krok. Mało tego bardzo spokojna i interesuje się pacjentem, nie traktuje go przedmiotowo. Jestem bardzo zadowolona, że zmieniłam lekarza i wybrałam te Panią doktor:)

świetny ginekolog ,miła,pomocna poświęca pacjentce dużo czasu polecam

świetny ginekolog ,miła,pomocna poświęca pacjentce dużo czasu polecam

Nie znam lepszego lekarza! Wyzyty u lekarzy ginekologów były dla mnie dużym stresem do momentu aż poszłam do Pani Doktor. Teraz wizyta u lekarza ginekologa to dla mnie spokój, zrozumienie, delikatność i profesjolalizm. Pani doktor Beata jest lekarzem z powołania! Pozdrowienia dla Pani Doktor.

Jestem kolejny raz bardzo zadowolona to nie tylko miła osoba, która wzbudza zaufanie, ale i kompetentny lekarz Aleksandra

Aleksandra

Bardzo dobry ginekolog najważniejsze dla niej dobro pacjetki i jej maluszka :-) Pozdrawiam PAni Beatko

Bardzo dobry ginekolog najważniejsze dla niej dobro pacjetki i jej maluszka :-)
Pozdrawiam PAni Beatko

P. Beata jest mila kobieta.Poswiecila mi sporo czasu na badania.Duzo pytala, tlumaczyla...chciala pomoc.Na pewno udam sie do niej nastepym razem, gdyz po moich przykrych doswiadczeniach z innymi lekarzami, P.Beata okazala sie kompetentnym lekarzem i moim zdaniem godnym zaufania.

Polecam wszystkim!!!! Lekarz godny zaufania. Jestem zadowolona z leczenia.

Polecam wszystkim!!!! Lekarz godny zaufania. Jestem zadowolona z leczenia.

takich lekarzy szukać ze świecą!! Jest bardzo miła, spokojnie wszystko tłumaczy i ma czas. Gdy zamyka się drzwido jej gabinetu, to pacjętka jest najważniejsza, jakby nic innego nie istniało.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lubań"?

Marian Gustyński

Wąska 3a

Jerzy Keppel

Sudecka 31
58-560 Jelenia Góra
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12

Danuta Dzierżyc-Bocho

Willowa 52

Zbigniew Jastrzębski

Praktyka Lekarska "Twój Lekarz" s.c.
ulica Okrzei 6