lekarz Beata Aksienionek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Jest bardzo dokładna,tlumaczy,pyta i rozmawia.Nie ma "limitu" na wizytę.Jeśli jest taka potrzeba poświęci pacjentce nawet godzinę. Gdy nie jest czegoś pewna mówi o tym, radzi wtedy konsultacje z innym lekarzem. Jest miła i uprzejma.Wizyty u pani Beaty są przyjemne i niedrogie.Polecam :-)

To najlepszy lekarz u jakiego bylam polecam wszystkim

To najlepszy lekarz u jakiego bylam polecam wszystkim

świetny ginekolog ,miła,pomocna poświęca pacjentce dużo czasu polecam

świetny ginekolog ,miła,pomocna poświęca pacjentce dużo czasu polecam

Jestem kolejny raz bardzo zadowolona to nie tylko miła osoba, która wzbudza zaufanie, ale i kompetentny lekarz Aleksandra

Aleksandra

Wspaniała lekarka!!! Poświęca dużo czasu,wyrozumiała, potrafi słuchać,cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy każdy krok. Mało tego bardzo spokojna i interesuje się pacjentem, nie traktuje go przedmiotowo. Jestem bardzo zadowolona, że zmieniłam lekarza i wybrałam te Panią doktor:)

Bardzo dobry ginekolog najważniejsze dla niej dobro pacjetki i jej maluszka :-) Pozdrawiam PAni Beatko

Bardzo dobry ginekolog najważniejsze dla niej dobro pacjetki i jej maluszka :-)
Pozdrawiam PAni Beatko

Polecam wszystkim!!!! Lekarz godny zaufania. Jestem zadowolona z leczenia.

Polecam wszystkim!!!! Lekarz godny zaufania. Jestem zadowolona z leczenia.

Nie znam lepszego lekarza! Wyzyty u lekarzy ginekologów były dla mnie dużym stresem do momentu aż poszłam do Pani Doktor. Teraz wizyta u lekarza ginekologa to dla mnie spokój, zrozumienie, delikatność i profesjolalizm. Pani doktor Beata jest lekarzem z powołania! Pozdrowienia dla Pani Doktor.

P. Beata jest mila kobieta.Poswiecila mi sporo czasu na badania.Duzo pytala, tlumaczyla...chciala pomoc.Na pewno udam sie do niej nastepym razem, gdyz po moich przykrych doswiadczeniach z innymi lekarzami, P.Beata okazala sie kompetentnym lekarzem i moim zdaniem godnym zaufania.

Zdecydowanie polecam, kompetentny lekarz, interesuje się pacjentem, poświęca mu wystarczająco czasu.