lekarz Beata Bałasz-Duda

Polecam Panią doktor ! Jest profesjonalna, kompetentna i ma świetne podejście do pacjenta. Przyjęła mnie poza godzinami pracy za co jestem bardzo wdzięczna.

bardzo cierpliwa i wyrozumiala przyjmuje pacjetow w przychodni w chwilach wolnych od pracy ktozy potrzebuja pomocy jestem pacjetem od wielu lat bardzo polecam

Polecam byliśmy z wcześniakiem u kontroli , po poprzedniej wizycie i Pani doktor w prywatnym gabienecie przyjęła nas poza godzinami,poza godzinami przyjęć bomieliśmy problem z dojazdem z Gdańska.Pani była ciepła i kompetenta.U nas się tak nie zdaża.Polecamy,rodzice małej Heli.Dziekujemy jeszcze raz.

polecam zdecydowanie Gdańsk i do tego te wredne pielęgniarki

polecam zdecydowanie Gdańsk i do tego te wredne pielęgniarki

Bardzo miła Pani doktor, ma doskonałe podejście do pacjenta jest bardzo kompetentna.

Pełen profesjonalizm, polecam ! Byłem z dzieckiem 7 letnim i było ok. Żadnych stresów u dziecka i pełna informacja dla rodzica

tragiczna brak podstawowej inf brak sluchania pacjeta

tragiczna brak podstawowej inf brak sluchania pacjeta

byłam z małym dzieckiem na wizytę, Pani doktor miło i kompetentnie zbadała córeczkę.Polecam innym tego lekarza.

Nie polecam na wizytę z małym dzieckiem. Pani doktor wyraźnie traci cierpliwość, gdy mały pacjent jest zbyt ruchliwy. Pomimo tego,że wcześniejsza rozmowa z mężem upewniła mnie że przyjmuje maluchy. Cała wizyta na szybko i na stojąco. Dokładnie jakbym był podczas wizyty w przychodni w ramach NFZ. Ciekawe jaki jest stanard obsługi w najnowszym punkcie na 1 Maja 58?