Beata Baliga-Pach

Pani stomatolog zawsze uśmiechnięta.Do końca wytłumaczy w czym problem.Ciepły,cudowny człowiek.Nie ma sobie równych!Polecam wszystkim.Pozdrawiam swoja ukochaną panią stomatolog.Krzysztof.

Chodziłam podczac ciąży do Pani Beaty, koleżanka mi poleciła. Już na pierwszej wizycie zero stresu i skrępowania. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, wszystko wyjaśnia,podczas badania mówi co robi, nie spieszy się. Polecam wszystkim kobieta

Bardzo jestm zadowolona z jej usług ! :)

Bardzo jestm zadowolona z jej usług ! :)

Zdecydowanie polecam. Mega, mega pozytyw - wspaniała osobowość jako lekarz i CZŁOWIEK! Pani Beato pozdrawiam serdecznie - dzięki za czas poświęcony mojemu zdrowemu uśmiechowi. Do zobaczenia :) Grzegorz L.

Grzegorz L.

Zdecydowanie polecam. Kompetentny Lekarz, który cieszy się,razem z pacjentem, że usunął problem. Przemiły człowiek. Jeśli chodzi o koszty, to oczywiste, że u stomatologa nie może być jednej stawki za wizytę, ale mogę powiedzieć, że kolejność jest następująca: LECZENIE!!!!!!!!!!!! , pieniądze