Znakomity Fachowiec pomocna życzliwa uratowała mnie od utraty życia zdiagnozowała pomogła cała rodzina będzie zachwycona

Wyższościowe i mało wspierające podejście do pacjenta. W dodatku Pani Bednarz zaprezentowała podczas wizyty focha, kiedy miałam inne poglądy - uważałam, że powinnam zrobić badania krwii, ale lekarz miał inną opinię. Zrobiłam zatem badania prywatnie (wyszły tak jak przypuszczałam nieprawidłowe). Gdy wróciłam z wynikami usłyszałam, że skoro badania robię prywatnie to leczyć się również powinnam prywatnie.

Nie znam bardziej kompetentnego i zainteresowanego pacjentem od A do Z lekarza niż dr Bednarz. Polecam z całego serca.

Wspaniały lekarz czuły i oddany pacjentom. Pani doktor wszystko wytłumaczy i poświęca dużo czasu dla każdego pacjenta, po za tym jest bardzo ciepłym człowiekiem.