dr n. med. Beata Bergler-Czop

Dermatolog, Wenerolog

Wizyta konkretna,rzeczowa ,Pani doktor komunikatywna i zetelna. Moja wizyta odbyła sie w gabinecie prywatnym ale doskonale wiem,ze poza nim jest to lekarz z ogromna wiedza i doświadczeniem ,pełen zaangażowania w leczenie .Mąż również leczy się dermatologicznie w ramach NFZ i uważa ze jest to jedyny lekarz ,który ma ludzkie podejście do pacjenta .

Zdecydowanie polecam. pomoc ktorej oczekiwalem oczywiscie dostalem . Pani Doktor bardzo dokladnie przedstawila mi i opisala moj problem. Jestem zadowolony.

Stanowczo odradzam: chybiona diagnoza, nieskuteczne leczenie, do tego brak szacunku do człowieka, swoista arogancja osoby, która wie wszystko lepiej. Niestety, nawet w prywatnym gabinecie.

Pani Doktor bardzo miła i kompetenta. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie polecam :)

Pani Doktor bardzo miła i kompetenta. Oby więcej takich lekarzy.
Serdecznie polecam :)

bylam u tej pani wczoraj w Poradni przy ul.Francuskiej.Po polrocznym oczekiwaniu na wizyte,ktora trwala moze 5minut wyszlam z diagnoza tradziku rozowatego, ktorego nie mam.Pani doktor patrzyla na mnie z odleglosci pol metra podobno doskonale widzac nieduzej wielkosci zmiany na twarzy.Na pytania odpowiadala wymijajaco, niczego sama z siebie nie tlumaczac.wszystko w obecnosci studentow dajac im przyklad olewania pacjenta.Atmosfera w przychodni okropna-odnosza sie do chorych niegrzecznie i lekcewazaco.Na wizytach prywatnych byc moze dr Czop jest bardziej zaangazowana w pomoc pacjentowi,bo w ramach NFZ totalna porazka i szkodzenie a nie pomaganie(dala leczenie na cos czego nie mam)!!!!

Pani Doktor zajęła się moim problemem kompleksowo. Jest bardzo miła i dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie i przedstawia przebieg leczenia. Polecam każdemu.

bardzo mila i uprzejma pani,mój syn Bartek chodzi z jej córką do klasy. zdecydowanie polecam panią doktor

bardzo mila i uprzejma pani,mój syn Bartek chodzi z jej córką do klasy.
zdecydowanie polecam panią doktor

Z badan wyniklo ze nie to bylo moim problemem co nie przeszkodzilo pani dr kontynuowac leczenia antybiotykami.. masci ktore sam chcialem i nic wiecej... zmiany grzybiczne znikaly i powracaly od ponad pol roku ale przy kolejnej wizycie pani dr empirycznie stwierdziala ze nic nie widac i dala mi kolejna za 5 miesiecy... na pacjenta srednio 3 min. i razaca niekompetencja. zdecydowanie odradzam

Miła, ciepła osoba, na tle towarzystwa lekarskiego super pro-człowiecza

Miła, ciepła osoba, na tle towarzystwa lekarskiego super pro-człowiecza

Bardzo dobry specjalista,wzbudza zaufanie,uspokaja,bardzo gorąco polecam...

Bardzo dobry specjalista,wzbudza zaufanie,uspokaja,bardzo gorąco polecam...