Beata Bień

3,6
3,6

Byłam z córką u pani doktor na NFZ i jestem w szoku, jak lekarz może być tak nieuprzejmy i wręcz bezczelny. Córka dostała aparat ruchomy, a ja tylko zapytałam, czy nie ma sensu dać aparatu stałego, bo się na tym nie znam. Pani doktor mi odpowiedziała, że nie (i tu ok), i że pełną informację uzyskałam na pierwszej wizycie (czyli prawie rok temu). Pamiętam, że z pierwszej wizyty też nie byłam zadowolona, ale to szczegół. Uważam, że lekarz po to jest, żeby odpowiedzieć na podstawowe pytania. Słyszałam, że przy różnych ...

Uważam, że lekarz po to jest, żeby odpowiedzieć na podstawowe pytania. Słyszałam, że przy różnych wadach jest różne postępowanie z aparatem ruchomym, np. czy się dużo mówi czy wręcz przeciwnie. Ja już o to przecież pani doktor nie mogę zapytać.
Też pracuję z klientami, ale czegoś takiego sobie nie wyobrażam. Ta pani chyba pracuje za karę i nie nadaje się do kontaktów z ludźmi.

Podoba mi się. Konkretnie i na temat. Wymaga zaufania ale warto zaufać bo są efekty jeśli stosuje się dokładnie zalecenia. Lekarz jakich mało!

Polecam z czystym sumieniem. Profesjonalna, życzliwa, uśmiechnięta. Z super podejściem do dzieci. Lekarz z sumieniem.

W zyciu z takim chamidlem nie mialam do czynienia odmowila leczenia mojej corki powiedziala ze ona nie bedzie po kims roboty robic a zostalam zmyszona zeby do niej isc bo moja ortodontka wczesniejsza juz nie pracuje i przychodnia kazala mi szukac innego ortodonty nie wiem czy ona nadala hy sie do leczenia krow tez podejscie nawet do zwierzat trzeba miec skarga pani pseldo ortodontko wplynie na pania juz w krotce do OROZ.

Bardzo miła,uśmiechnięta kompetentna osoba.Lekarz,który odpowie na wszystkie pytania dotyczące sposobu i rodzaju leczenia.Nie podejmuje się leczenia jeżeli pacjent nie zaufa i zaakceptuje Jej planu leczenia.Dostępna dla pacjenta pod telefonem również po godzinach pracy,poświęca max czasu i uwagi.Polecam z czystym sumieniem:)