Beata Brzozka

Cudowna lekarka! Długo szukałam lekarza "na stałe" i po wielu wędrówkach znalazłam. Chodziłam zarówno do lekarzy prywatnie jak i na nfz i dopiero w inviccie zobaczyłam tak dobrze wyposażony gabinet. Pani doktor jest osobą bardzo miłą - dokładnie tłumaczy co robi i kompleksowo podchodzi do pacjentki - nie ogranicza się do szukania problemu tylko w swojej specjalizacji - wiedząc, że jestem migrenowcem przed zapisaniem tabletek antykoncepcyjnych zleciła mi jako jedyna szczegółowe badania. Przy każdej wizycie sprawdza historię pacjenta więc nie trzeba powtarzać wszystkiego od początku. Jestem pewna, że gdy zaplanuję powiększenie rodziny zostanę pod opieką pani doktor :) POLECAM!!!

Miałam o tym lekarzu dobre zdanie. Do czasu. Na jednej z ostatnich wizyt okazała się być niezrównoważona emocjonalnie. Zrezygnowałam z jej usług. Zaczęła pokrzykiwać i zarzucać mi działania o których nie miałam pojęcia. W obronie nie mogłam powiedzieć nic, gdyż stale przerywała i podkreślała, że nie mam nic do powiedzenia, bo ONA jest lekarzem i w każdej chwili może mnie wyprosić. Stresujące wizyty. Nie odbiera ŻADNYCH telefonów, choć zaznaczała, że w sytuacjach alarmowych dzwonić do niej. Gdy moja ciąża wymagała szybkiej konsultacji z powodu niepokojących objawów- dowiedziałam się, że nie ma do niej miejsc i mam się umówić w rejestracji. Zależy jej tylko na ilości pacjentek, których nie szanuje i traktuje przedmiotowo. NIE POLECAM!!!

Pani doktor prowadzi moją ciażę trafiłam do niej w 12 tygodniu gdyż zmieniałam lekarza. W 27 tygodniu moje dziecko postanowiło się urodzić dzięki szybkiej interwencji pani doktor cały czas jesteśmy w dwupaku :) jedyne czego żałuję to tego że wizyty mam co 3 tygodnie a w ciąży wysokiego ryzyka powinny być częściej no cóż wierzę że pani doktor wie co robi :) gorąco polecam lekarz jakich mało. Szkoda że nie odbiera porodów

Wspaniały lekarz. I rewealcyjny daignosta. W pierwszej ciazy zauważyła w badaniu połówkowym (22 tydzień) anomalnię w budowie serduszka mojego synka tak subtelną iż póżniej kardiolog dziecięcy był w cieżkim szoku iż "zwykły" ginekolog tam minimalną zmianę zauważył. W kontkacie baaardzo miła, wszystko tłumaczy, na każde pytanie odpowie, bardzo delikatna podczas badania i ma duuuużą wiedzę. Drugą ciąże prowadziła od początku i czułam się naprawde bardzo dobrze zaopiekowana. Jedyne co żałuję to iż przyjmuje w Invicie ;(

Miła, Uprzejma, jednak moim zdaniem zaczyna iść na ilość wizyt a nie na jakość. Została wykryta u mojego Synka wada. Zostałam przez ostatnie 2 tyg ciąży sama be opieki lekarza bo nie było terminów - Pani doktor mówiła, żeby dzwonić jak coś się będzie działo - w ostateczności nie odebrała ani jednego telefonu. Przez to zaniedbanie mój Synek urodził się bardzo chory i miesiąc spędził Szpitalach. Nie polecam

wspaniały lekarz,Pani Doktor prowadziła moją ciążę,jestem po wrażeniem jej uprzejmości,ciepła i taktu.Wspaniały lekarz i człowiek ,rozwiała wszelkie wątpliwości,podtrzymała na duchu,wszystko spokojnie wytłumaczyła.Szczerze dziękuję za poprowadzenie mnie przez 9 miesięcy ciąży.POLECAM ,POLECAM ,POLECAM!!!!!!

Ta kobieta to wzór lekarza. Patrząc na to, jak lekarze co nie którzy teraz nas traktują, ta kobieta to skarb i wyjątek tego środowiska. Oprócz uprzejmości jest znakomitą specjalistką.

Zdecydowanie wszystkim polecam Panią dr, jest bardzo miła, uprzejma, przede wszystkim szczegółowo przeprowadza usg i zrozumiale wszystko tłumaczy. Poświęca należytą ilość czasu podczas wizyty.Jest po prostu kompetentna.

SLUCHAJCIE KOBIETKA JEST NIESAMOWITA,JEST PATOLOGIEM CIAZY.KADZEJ KOBIECIE ZALECAM BY TRAFILA POD "JEJ SKRZYDLA".NIE MA DLA NIEJ PYTAN BEZ ODPOWIEDZI,MA DUZO CZASU DLA PACJENTKI NAWET DO 30 MIN TRWA WIZYTA.USG,BADANIA,WSZYSTKO W KOMPUTERZE ZAPISUJE NA BIEZACO.NIE JESTES IN COGNITO.ZAPOWIADA CO NA NASTEPNEJ WIZYCIE.PILNUJE TWOJEJ DZIDZI BY WSZYSTKO BYLO DOBRZE.MASZ PROBLEM?ZADZWON,ZAWSZE JAK TYLKO MOZE ODBIERZE I WYCZERPUJACO WYJASNI.SZKODA ZE NIE JEST PRZY PORODACH :(

Byłam pacjentką Pani doktor i zdecydowanie nie polecam. Może i jest miła i uprzejma ale wizyty raczej na ilość a nie na jakość. Pani doktor nie zauważyła polipa i zlekceważyła plamienia w ciąży co było przyczyną poronienia w II trymestrze ciąży.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med