Korzystałam z usług wielu ginekologów ale zawsze wracam do dr Brzóski. To najlepszy lekarz jakiego znam. Pomagała w naprawdę krytycznych sytuacjach. Polecam z całego serca. To profesjonalistka pod każdym względem.

Czytając tak wiele pozytywnych komentarzy zastanawiałam się czy chodzi o tą samą Pania,dr. Może jest miłą i sympatyczną osobą ale będąc na wizycie poczułam się jak na taśmie. Byłam na badaniu prenatalnym +papa. Samo USG trwało niecałe 4minuty . To wyglądało jak odchaczenie po koleji , zero pomiarów kości , główki tylko szybkie machanie głowica i Tylko było ...żołądek jest rączki nóżki są, główka jest, to w porządku to w porządku .itd... na zwykłym badaniu u mojego prowadzącego więcej rzeczy jest sprawdzane. Bardzo żałuję że trafiłam na takie zlekceważenie . Teraz po takim badaniu dalej żyje w stresie czy wszytko jest w porządku.😔.

Pani doktor jest godna polecenia. Usg połówkowe wykonała szczegółowo z zaangażowaniem. Miła i kompetentna, gdy zobaczyła coś niepokojącego od razu mowiła. Mąż mógł być podczas wykonywania usg :) Dostałam dokładny szczegółowy opis badania wraz ze zdjęciami. Szczerze polecam :)

Miałam o tym lekarzu dobre zdanie. Do czasu. Na jednej z ostatnich wizyt okazała się być niezrównoważona emocjonalnie. Zrezygnowałam z jej usług. Zaczęła pokrzykiwać i zarzucać mi działania o których nie miałam pojęcia. W obronie nie mogłam powiedzieć nic, gdyż stale przerywała i podkreślała, że nie mam nic do powiedzenia, bo ONA jest lekarzem i w każdej chwili może mnie wyprosić. Stresujące wizyty. Nie odbiera ŻADNYCH telefonów, choć zaznaczała, że w sytuacjach alarmowych dzwonić do niej. Gdy moja ciąża wymagała szybkiej konsultacji z powodu niepokojących objawów- dowiedziałam się, że nie ma do niej miejsc i mam się umówić w rejestracji. Zależy jej tylko na ilości pacjentek, których nie szanuje i traktuje przedmiotowo. NIE POLECAM!!!

Byłam pacjentką Pani doktor i zdecydowanie nie polecam. Może i jest miła i uprzejma ale wizyty raczej na ilość a nie na jakość. Pani doktor nie zauważyła polipa i zlekceważyła plamienia w ciąży co było przyczyną poronienia w II trymestrze ciąży.

Cudowna lekarka! Długo szukałam lekarza "na stałe" i po wielu wędrówkach znalazłam. Chodziłam zarówno do lekarzy prywatnie jak i na nfz i dopiero w inviccie zobaczyłam tak dobrze wyposażony gabinet. Pani doktor jest osobą bardzo miłą - dokładnie tłumaczy co robi i kompleksowo podchodzi do pacjentki - nie ogranicza się do szukania problemu tylko w swojej specjalizacji - wiedząc, że jestem migrenowcem przed zapisaniem tabletek antykoncepcyjnych zleciła mi jako jedyna szczegółowe badania. Przy każdej wizycie sprawdza historię pacjenta więc nie trzeba powtarzać wszystkiego od początku. Jestem pewna, że gdy zaplanuję powiększenie rodziny zostanę pod opieką pani doktor :) POLECAM!!!

Miła, Uprzejma, jednak moim zdaniem zaczyna iść na ilość wizyt a nie na jakość. Została wykryta u mojego Synka wada. Zostałam przez ostatnie 2 tyg ciąży sama be opieki lekarza bo nie było terminów - Pani doktor mówiła, żeby dzwonić jak coś się będzie działo - w ostateczności nie odebrała ani jednego telefonu. Przez to zaniedbanie mój Synek urodził się bardzo chory i miesiąc spędził Szpitalach. Nie polecam

Zdecydowanie wszystkim polecam Panią dr, jest bardzo miła, uprzejma, przede wszystkim szczegółowo przeprowadza usg i zrozumiale wszystko tłumaczy. Poświęca należytą ilość czasu podczas wizyty.Jest po prostu kompetentna.

wspaniały lekarz,Pani Doktor prowadziła moją ciążę,jestem po wrażeniem jej uprzejmości,ciepła i taktu.Wspaniały lekarz i człowiek ,rozwiała wszelkie wątpliwości,podtrzymała na duchu,wszystko spokojnie wytłumaczyła.Szczerze dziękuję za poprowadzenie mnie przez 9 miesięcy ciąży.POLECAM ,POLECAM ,POLECAM!!!!!!

Ta kobieta to wzór lekarza. Patrząc na to, jak lekarze co nie którzy teraz nas traktują, ta kobieta to skarb i wyjątek tego środowiska. Oprócz uprzejmości jest znakomitą specjalistką.