lek. dent. Beata Budzińska

Kompetentnie i dokładnie wykonana praca. Sczególna dbałość o dobro pacjenta. Trwałość po wykonaniu zabiegu bez niewygodnej konieczności ulepszania lub powtarzania go. jestes szczególnie zadowolona z usług jakie oferuje pani Beata i na pewno poleciłabym te usługi znajomym a także rodzinie.

Byłem pierwszy raz w tym gabinecie . Do tej pory nikt tak dokładnie i długo nie zajmował się moim zębem .Czekałem na wizytę ponad miesiąc -długa kolejka- ale warto było . Odpowiada mi rozmowa z p. doktor.Super.

Sama sobie chyba te opinie wystawiła patrząc na oceny. Cena niska jak i usługa. Kanały leczy w ciemno nie sprawdza za pomocą RTG czy zostały w pełni wypełnione. Jeśli ktoś leczy zęba kanałowo u niej to proponuję od razu go wyrwać.

Bardzo miła Pani Stomatolog! Ceny za leczenie przeciętne, jednak efekt jest zadowalajacy. Gabinet czysty, zadbany, nowy sprzęt. Pani Doktor doskonale zajmuje się pacjentem co sprawia, ze zapomina się o bólu. Zawsze zapoznaje mnie z metoda leczenia i można liczyc na Jej pomoc również po godzinach pracy. Wszystkim gorąco polecam!

Bardzo miła i sympatyczna pani stomatolog, od paru lat leczę u niej moje zęby i zawsze wychodzę z gabinetu zadowolona !

Bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim, pełny profesjonalizm:)

Bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim, pełny profesjonalizm:)

Pełen profesjonalizm,bardzo dobry lekarz,zaangazowanie,indywidualne podejscie do pacjenta,najlepsza jakosc za rozsadna cene.Delikatna,anielska a zarazem SILNA Pani Doktor!!!polecam wszystkim!