To wspaniała pani doktor.Nie znam drugiego takiego lekarza, nie tylko wśród pediatrów. To jest wyjątkowa osoba już nie tylko jako lekarz.Super podejście do dzieci,dorosłych,zawsze zastanowi się zanim coś wypisze,dokładnie się wypyta o wszystko.Dusza nie człowiek. Ona ma zawsze czas dla pacjenta nie tylko na wizycie prywatnej ale także w szpitalu.Polecam wszystkim sfrustrowanym mamom, bo w Sochaczewie jest bardzo trudno o dobrego pediatrę.Moje dzieci prowadzi od urodzenia i mam do niej pełne zaufanie.

Jest to lekarz z powołania a nie jak niektórzy leczą bo muszą. Moim dzieckiem zajmuje się od urodzenia. Mogę w każdej chwili zadzwonić i powie /Mi co mam robić ja się zachować. Lekarz którego godnie polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Sochaczew"?

Sochaczew

Sochaczew