Beata Chajkaluk

To wspaniała pani doktor.Nie znam drugiego takiego lekarza, nie tylko wśród pediatrów. To jest wyjątkowa osoba już nie tylko jako lekarz.Super podejście do dzieci,dorosłych,zawsze zastanowi się zanim coś wypisze,dokładnie się wypyta o wszystko.Dusza nie człowiek. Ona ma zawsze czas dla pacjenta nie tylko na wizycie prywatnej ale także w szpitalu.Polecam wszystkim sfrustrowanym mamom, bo w Sochaczewie jest bardzo trudno o dobrego pediatrę.Moje dzieci prowadzi od urodzenia i mam do niej pełne zaufanie.

Jest to lekarz z powołania a nie jak niektórzy leczą bo muszą. Moim dzieckiem zajmuje się od urodzenia. Mogę w każdej chwili zadzwonić i powie /Mi co mam robić ja się zachować. Lekarz którego godnie polecam