lekarz Beata Chmura

Byłam bardzo przestraszona przed wizytą przez tę negatywne opinie, nie rozumiem dla czego ludzie to piszą... Właśnie i Pani ginekolog to odrazu zauważyła(że byłam zdenerwołana) i starała się mnie jakoś zaspokoić żartując. Zaopiekowała się mną jak najbardziej, robiła wszystko delikatnie. Bardzo jej dziękuję! Dlatego i chcę zostawić tutaj swoją opinie, bo zostawić swoją negatywną opinie może każdy i zepsuć reputację lekarza a również zmusić nerwować się innych ludzi...

Bardzo miła, kompetentna i delikatna Pani Doktor. Na bieżąco tłumaczy co wykonuje, ostrzega że może zaboleć czy być nieprzyjemnie. Ze zleceniem dodatkowych badań o które nawet nie prosiłam nie było najmniejszego problemu. Polecam!

Odradzam. Omijać szerokim łukiem. Byłam dziś u tej Pani na wizycie w Luxmed. Szkoda że wcześniej nie przeczytałam tej Pani opini bo teraz rozumiem że większość wizyt tak wygląda. Lekarz nie zainteresowany problemem pacjenta, nie rozumie sytuacji. Nigdy nie zdarzyło mi się odbyć tak nieprzyjemnej wizyty. W Luxmed jest dużo super lekarzy ale na ta Panią trafiłam przez przypadek. Odradzam wszystko co tu opisano w negatywnych opiniach się potwierdza.

Absolutnie nie rozumiem negatywnych komentarzy… po ich przeczytaniu miałam pewne obawy, jednak prawda na szczęście okazała się inna. Pani doktor jest uprzejmą, kompetentną i cudowna specjalistka. Podczas wizyty panuje bardzo miła atmosfera, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Naprawdę polecam :)

Polecam, jako młoda kobieta poczułam się bardzo zaopiekowana, zostałam kompleksowo zbadana oraz skierowana na wszelkie konieczne badania. Poprzednia ginekolog ani razu nie zaproponowała mi badań przez 3lata, czym Pani doktor bardzo się przejęła. Wizyta krotka, ale bogata w same szczegóły.

nieprzyjemna wizyta, podejście nieprofesjonalne do pacjenta, zapytana o poradę nie uzyskałam odpowiedzi na zadane pytanie, brak zainteresowania i chęci pomocy, niestosowne uwagi, kazania jak w kościele są nie na miejscu w takim gabinecie, stanowczo odradzam wizyty u tej osoby.

Nie wiem czemu takie zle opinie. Pani doktor uprzejma i konkretna. Nie czuje się presji, wszystko spokojnie wyjaśnione. Atmosfera bardzo na plus. Wizyta u ginekologa nigdy nie jest niczym przyjemnym, ale tutaj… No nie ma się do czego przyczepić. Tłumaczy, pyta. Jest delikatna. Polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Ktoś tu wspomniał we wcześniejszej opinii że lekarka konkretna - nic podobnego. Byłam na wizycie w zastępstwie za mojego lekarza prowadzącego. 36 tydzień ciąży. Lekarka nie wzięła pod uwagę że z przyczyn zupełnie niezależnych od mnie byłam ok. 15 min później pod gabinetem. Upomnienie się o przyjęcie spotkało się z niekończącymi się wywodami mądrości Pani Beaty, że przecież to nie jej wina. Nie kwestionowałam tego, mimo to lekarka nie reagowała na prośby aby już się nie tłumaczyć, nie przedłużać niepotrzebnie czasu i przejść do badań i celu wizyty. Ostatecznie mnie zbadała, jednak z wielką łaską i obrażona. Całość wizyty w bardzo nieprzyjemnym tonie. Odpowiedzi na konkretne pytania musiałam wyrywać, odpowiedzi lakoniczne, widać było że po nieudanym wstępie nie interesowało Pani Beaty z czym przychodzę i jak może pomóc.

Bardzo dobry ginekolog, byłam na wizycie w luxmed, dokładne badania zlecone, szczegółowy wywiad oraz informacje jakie otrzymałam od tego lekarza. Polecam