lekarz Beata Chołopiak

Neonatolog

1,9

Pani doktor krzyczy na rodziców zamiast tłumaczyć,dziwnie "tarmosi" dzieci.Mam nadzieję że jest dobrym specjalistą w swojej dziedzinie,bo jako człowiek to łagodnie mówiąc niesympatyczna.

Lekarz nie musi być nadzwyczaj uprzejmy lecz przede wszystkim kompetentny

Lekarz nie musi być nadzwyczaj uprzejmy lecz przede wszystkim kompetentny

Pani dr jest okropna, nie uprzejma i rządzi się jak nie wiem co, nie udziela informacji na żadne pytania. Pacjentki boją się kontaktu z nią. Ja osobiście mam traumę jak miałam iść z dzieckiem na wizytę. Stosuje stare metody leczenia. Nie znała metody "kangurowania" gdzie dla wcześniaka jest bardzo ważny kontakt z matką. Zabraniał mi wizyt u dziecka i dotykania go. Nawet współpracownicy boją się odezwać do lekarki. Mam nadzieję że wyleci.

Jeśli chodzi o Panią dr to jest naprawdę okropna. Nieuprzejma, wrogo nastawiona do matki, brak informacji o stanie zdrowie dziecka. Nie polecam. Właśnie ta Pani uprzykrzyła mi pobyt w szpitalu. Nie daje żadnej nadziei i wiary, że będzie dobrze. Jest bardzo chłodna i traktuję Cię z góry, z wyższością. Ja nie wspominam jej najlepiej:(

mój syn urodziłsię w 29 tygodniu ciązy w Ełku.Otrzymał 2 punkty Apgar.Dzięki Pani Doktor żyje i jest zdrowy.Ma trzy lata.Nie sadziłam ze jeszcze w Polsce sa lekarze którzy przychodza do dziecka nawet gdy sa poza godzinami pracy. Zyczę zdrowia.

Zyczę zdrowia.

Ta lekarka potrafi skutecznie i komleksowo odstraszyć-juz nigdy do niej się nie wybiorę.Mało konkretna, bardzo niesympatyczna postać.