lekarz Beata Chołys-Duszyńska

Pani Doktor wyprowadziła mnie z dosyć nieprzyjemnej dolegliwości, trwało to dosyć krótko, jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ już był to dla mnie ogromny dyskomfort. Profesjonalistka i po prostu dobry życzliwy lekarz.

Uprzejma, kompetentna pani Doktor. Oby więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Wszystko wyjaśnia, tak, aby człowiek nie znający się na medycynie zrozumiał i wiedział jak ma postępować.

Świetny lekarz z pasją, ciąża była dla mnie ciężkim i trudnym czasem, jednak pani doktor ma dobre podejście i wiedziała, co robić, aby ciąża przebiegła prawidłowo.