lekarz Beata Chuchała

Pediatra

Po wielu nocy przepłakanych i wielu wizyt u innego pediatry w końcu P.Chuchała postawiła trafną diagnoza,córka lepiej się czuje.Bardzo dziękuje P.Beacie za przyjęcie naszej córci i za jej leczenie oraz za takie miłe przyjecie.Wspomnę tylko że wizyta była na NFZ.Od teraz mogę spać spokojnie bo wiem że moje dzieci mają bardzo dobrego lekarza.Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia życzę P.doktór.

Rzadko można spotkać takich lekarzy jak Pani doktor. Miła, uprzejma dla rodzica i dla dziecka. Wizyta trwa dobrą godzinę, Pani doktor wszystko bada, od stóp do głów nie tylko to w czym jest problem. Za kazdym razem wązy, mierzy, wszystko sprawdza, pyta, rozmawia. To jest to co powienien mieć każdy lekarz. Tylko po wywiadzie można dobrze ocenić chorobę. Trochę martwi mnie jednak podejście do chorób poważniejszych, nietypowych. Tu już jest gorzej. Pani doktor stosuje standardowe metody leczenia, które nie zawsze są w takim przypadku dobre. Ale ogólnie jestem bardzo na ...

Ale ogólnie jestem bardzo na tak. Do tego niski koszt wizyty jak na to co oferuje ta Pani.
Polecam!

Najlepszy pediatra na świecie - Pani Chuchała jest niesamowicie kompetetna, ma świetne podejście do pacjentów, wzbudza ogromne zaufanie, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania...po prostu lekarz z powołania!

Pani doktor to super profesjonalista,bardzo miła i uprzejma dla małego pacjenta i dla rodzica. Bardzo dokładnie bada dziecko i udziela rodzicom wskazówek. Pani doktor bardzo mi pomogła gdy moj synek był poważnie chory. Mogłam liczyc na wsparcie i porade nawet poza godzinami pracy w przychodni czy w prywatnym gabinecie. To prawdziwy lekarz z powołania i naprawde świetny fachowiec, dziekuje pani doktor

Byłam u doktor Chuchały z wizytą 2 dni temu i jestem pod wrażeniem tego jak podchodzi do małego pacjenta. Moje zaniepokojenie wzbudziła skóra córeczki ale Pani doktor sprawdziła dokładnie wszystko i udzieliła wielu cennych rad. Poświęciła nam całą godzinę. Naprawdę pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem, który się nie spieszy i sam od siebie z taką dokładnością bada dziecko. Dzięki temu nawet jeśli my coś przeoczyliśmy Pani doktor to "wychwyci". Do tego bardzo miła i uprzejma. Pełen profesjonalizm.

Wspaniały Lekarz. Bardzo zaangazowana, wkłada całe serce w leczenie małych pacjentów. Gdy idę z synkiem Mały jest przebadany od stóp do głow bardzo szczgółowo i dokładnie. Jest pierwszym lekarzem, którego polubiło moje dziecko. Dotad bał wszystkich się bał. Teraz nie może się doczekać, kiedy wejdziemy do Pani doktor. Ona sama podczas badania traktuje go bardzo Ciepło, nazywa siebie Ciocią. Nie jesteśmy poprostu "kolejną sztuką" którą trzeba jak najszybciej "odpękać", obsłużyć. Jesteśy pacjentami traktowanymi bardzo godnie. Bo niestety już dawno nie spotkałam lekarza pracującego w instytucji publicznej który by tyle serca i oddania wkładał w swoją pracę.

Witam Mam 5 letniego synka i za każdym razem gdy jest chory idziemy do Doktor Chuchały(znamy się 4 lata) Dla mnie osobiście jest to najwspanialszy lekarz pediatra Moje dziecko wychodzi od Doktor przebadane od stóp do głowy Zawsze była trafna diagnoza i super dobrane leki po których mój synek szybko powracał do zdrowia Doktor jest bardzo serdeczna i rzetelna Nie ma u Doktor rozgraniczeń czy to wizyta prywatna czy państwowa-każdego pacjenta traktuje ze zrozumieniem i troską Napewno jest to lekarz z powołania GODNY POLECENIA!

Lecze synka u tej pani doktor od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Synek takze bardzo lubi pania Beate, to jedyny lekarz do ktorego podchodzi z zaufaniem. Niedlugo urodzi mi sie druga dzidzia i za nic w swiecie nie wybralabym dla niej innego lekarza

Lekarz jakich mało. Mimo tego,że w przychodni długo się czeka na swoją kolej, wizyta jest tego warta.Podoba mi się nie tylko podejście do małego pacjenta ale również do rodzica.Do pani doktor można się nawet przytulić:)

Pani Doktor opiekuje sie moim synkiem od 3 lat i jestesmy nią "zachwyceni", miła, kompetentna, zawsze uśmiechnięta. Na wizytach bardzo dokładnie bada dziecko, wszystko wyjasni. Nie straszy, pomoże, zawsze po wizycie jestem uspokojona. Bez wzgledu czy w prywatnym gabinecie, czy w ośrodku zdrowia poświeca tyle czasu ile wymaga dokłade "obejrzenie" dziecka. Zdecydowanie POLECAM.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wejherowo"?

Care-Med Opieka Pielęgniarska w Wejherowie
Bukowa 2a

Jana III Sobieskiego 10a
84-200 Rumia
Ogrody Nanickie 18
ul. Pucka 11/gab.16

Bąkówka
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9