lekarz Beata Chwalba

Psychiatra

Bardzo polecam Panią Doktor Chwalbę , świetny specjalista , dobrze słuchający pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyt oraz zaproponowanego leczenia , czuje się zdecydowanie lepiej. Dziękuję Pani Doktor za wszystko

Pani Doktor wzbudziła moje zaufanie od pierwszej wizyty. Trafnie postawiła w moim przypadku diagnozę. Zaproponowała nowatorskie leczenie. Leki pomagają. Bardzo sobie ją cenię jako człowieka. Cierpliwie słucha, jest bardzo uprzejma i interesuje się pacjentem. Potrafi zbudować atmosferę zaufania. Czasem niestety ma mniej czasu dla pacjenta i nie poświęci tyle uwagi ile by się chciało żeby poświęciła. Czasem także trzeba przypomnieć o wcześniejszych uzgodnieniach. Tłumaczę to sobie tym, że Pani Doktor jest bardzo aktywna i zajęta. Ale ta aktywność oprócz tej wady ma tę zaletę, że Pani Doktor jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w swoim zawodzie co przekłada się w skuteczniejsze leczenie. Polecam Panią Doktor jako specjalistę, który jest przy tym także serdecznym człowiekiem.

Pani Doktor B.Chwalba jest bardzo dobrym lekarzem, poświęciła mi tyle czasu i fachowej wiedzy abym dziś żyła pełna rodości i chęci do dalszego działania. Wizyty odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze, leki świetnie dobrane, rady zaskutkowały. Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor po dokładnym wysłuchaniu przepisała mi leki, które wreszcie zaczęły pomagać. Niezależnie od farmakologii, dała mi też cenne wskazówki co do sposobu życia i radzenia sobie z problemami. Zawsze miała dla mnie czas i poświęcała mi wiele uwagi. Oby więcej było takich lekarzy. Zdecydowanie polecam!

Kilka miesięcy ( ok.6 ). zamiast konkretnego leczenia depresji i nerwicy serwowanie środków uspokajających , nasennych i p/lękowych. Kiedy nie pomagało rozłożyła rączki i bach.. szpital , na detoks gdzie mi powiedziano, że jestem od tych leków silnie uzależniona o czym nie miałam pojęcia bo przecież lekarzowi się raczej ufa..Okazało się, że nie dała mi przez cały czas leczenia ani jednego antydepresantu, same benzodiazepiny i barbiturany oraz inne, uzależniające badziewie, które nie leczy i przecież jak już teraz wiem nie może być stosowane tak długo. Beznadzieja za 100 zł. Bywa niemiła, niegrzeczna. Nie polecam , a wręcz odradzam. Kpina.

Pani Doktor to super lekarz-fachowiec i cudowny człowiek. Ma czas wysłuchać pacjenta, porozmawiać , nie jest znużona opowieściami o dolegliwościach. Leki dobiera bardzo przemyślanie. Na każdej wizycie , bardzo dokładnie wypytuje o samopoczucie, o skuteczność leków. Z całego serca polecam Panią Doktor Beatę Chwalbę,.

NIE POLECAM !!! WYSZŁAM ROZCZAROWANA- ZDAWKOWE PYTANIA - SPOJRZENIE - RECEPTA - ZERO TŁUMACZENIA (....) I DO WIDZENIA ....