lekarz Beata Ćwiklińska

Czułam że pani doktor źle dobrała mi parametry szkieł. Potwierdziłam swoje przypuszczenia w innym zakładzie optycznym. Po dwukrotnej interwencji i 20 dniach oczekiwania wymieniono mi ,bardzo niechętnie ,jedno szkło w jednej parze okularów(zakupiłam 3 pary). Nadal nie zgadza się cylinder w okularach do czytania i w okularach do dali. Bardzo niegrzecznie potraktował mnie pan optyk(mąż pani doktor)-odsyłając do posła Porzucka(?????) i wyśmiewając diagnozę optyka z którego usług skorzystałam dla sprawdzenia mylnej diagnozy pani doktor-miałam takie prawo!!! Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Pani doktor leczy mnie odkąd skończyłam 5 lat i dzięki Niej mogę teraz nosić o wile słabsze okulary niż zakładano początkowo gdyż przy tej wadzie leczenie jest trudne; Pani doktor zawsze miała dla mnie czas nawet jeżeli przyszłam i nie byłam zarejestrowana przyjmowała mnie po godzinach - w identyczny sposób traktowała moją babcię polecam każdemu :)

polecam każdemu :)

Pani doktor dobrała złe parametry szkieł korekcyjnych - pomyliła oko prawe z lewym. Po zwróceniu uwagi nie przyznała się do błędu i odmówiła ponownego sprawdzenia błędnie wystawionej diagnozy. Odmówiła zwrotu poniesionych kosztów za szkła wykonane wg. nieprawidłowo wystawionej recepty.Zdecydowanie nie polecam.