lek. dent. Beata Czarnasiewicz-Mulczyk

Bardzo polecam. Jestem stałą pacjentką Pani doktor. Jeżeli jest potrzeba swoich pacjentów przyjmuje z dnia na dzień. Bardzo uprzejma. Wszystko tłumaczy, doradza. Leczenia kanałowe wykonuje bardzo dobrze, bez konieczności poprawek. Godna polecenia.

Lekarz bardzo nieuprzejma! Z wielką łaską przyjęła po pytaniu czy będę leczyć zęba prywatnie czy na nfz. Potraktowała mnie na odwal się. Najgorszy jednak był totalny syf w gabinecie! W momencie, gdy usiadłem, zobaczyłem krew i jakieś resztki po poprzednim pacjencie, a więc brak czystości. Pewnie pacjentów prywatnych traktuje z pocałowaniem w d..ę, ale nie tego oczekuje się od lekarza. Nie polecam, brak kultury, syf w gabinecie, do tego zamiast leczyć, przerywa w trakcie i odbiera telefon i sobie w najlepsze gada!